echoes kullanıcısının son içeriği

1. E

Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Bu BL kilidini açmak için telefondaki herşeyi nasıl yedeklerim beyler ya? Şöyle tek tuşla yada 1 uygulama ile yedek alabiliyor muyuz?
  2. E

Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

global romda miui arayüzü yok, eu da aynı mı ? Miui arayüzü için ne yapmamız lazım.?
  3. E

Mod Mi 9 Kernel Ve Mod Optimal Android 10 [Root] {Güncel}

Bugün kurmayı düşünüyorum, link var mıdır kernel ve doze için ?
  4. E

Çözüldü WhatsApp basılı tutunca En çok sohbet edilenler çıkıyor nasıl kaldırabilirim

Çift uygulamadan 2.whatsappı kurdum medya indirilemiyor hatası alıyorum. Tüm izinler verildi. Bir önceki romda bu sorun yoktu. Yeni konu açmak istemedim.Diğer konuya yazdım cevap alamadım. Burada belki bilen vardır.
  5. E

Yardım WhatsApp çift uygulamada medyaları göremiyorum

çözdünüz mü acaba sorunu ?
  6. E

Rehber Çin'de kalan bölge sorununu düzeltme - Miui 12

teşekkürler. işe yaradı.
  7. E

Yardım Kendi kendine Google asistan açılıyor

ek ayarlar - düğme kısayolları - AI düğmesi
  8. E

Yardım Kendi kendine Google asistan açılıyor

Komple iptal edin soldaki AI tuşunu, hiç bir görevi olmasın AI tuşunun ben bu şekilde çözdüm.
  9. E

MIUI 12 Masik X 16.1 [MIUI 12] Rom İndirme Bağlantıları

Teşekkür ettim. Mi 9 mu kullanıyorsunuz siz de ? memnun musunuz şarj süresi performanstan
  10. E

mi 9 linkleri ölü, var mı elinde olan ?
  11. E

Mi 9 için kullanan var mıdır ? Var ise memnun mudur - ekran süresi - performans - sorunsuz bir room ise denemek isterim. EU da şarj sıkıntısı baydı...
  12. E

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Haydi bakalım.
  13. E

Yardım Mİ9 batarya sıkıntısı

Bu konudan müzdarip olan bir tek ben yokmuşum. Valla telefondan soğudum EU rom kaynaklı mı bilmiyorum ama MIUI 12 ye geçtim yine istediğim ekran süresi alamıyorum. Telefonu değiştirmeyi bile düşünmeye başladım. Benim kullanım şeklimde sizinle aynı whatsapp messenger sosyal medya işte. bazen...
Üst Alt