ebuLasey kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Mi9t boşta çok şarj harcaması

İmei kayıtlı ise atılan qcn problemlidir. Onu tekrar attırman lazm Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. E

Soru Sizce miui 12.5 ne zaman globale gelecek?

Bu hangi uygulama? Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. E

Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Stabil Rom V.12.1.2.0

Link atar mısın Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. E

Resmi olarak çıktı mı? Hala ota dan gelmedi de Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. E

Yardım Bootlader kilidi açmadan IMEI atmak

İmkansız. Önce bootloader kilidi açılması lazım. (Açılınca herşey siliniyor) Ardından root atılır ve bazı işlemler sonunda imei halledilir. Onun dışında yapamazsın Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. E

Yardım Format sonrası 'Just a sec' !

Hattı çıkarıp dene Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. E

Yardım Format sonrası 'Just a sec' !

Ya wifi ye bağla yada mobil veri aç Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. E

Oturma falan olmuyor nerdeyse 2 aydır kullanıyorum şarj dayanmıyor özellikle telefon boştayken şarjı çok tüketiyor. Rom sarj konusunda çok kötü ama öbür türlü çok iyi Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. E

Eu romda neden ben bunu global olan gibi yapamıyorum miui 12'deki gibi Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. E

Benim aynı rom neden bu kadar kötü? Aynı sürüm Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. E

Soru Mi 9t Şarj Süreleriniz

Eu rom kullanıyorum Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. E

Pil süresi de böyle Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. E

Sadece bunlar var Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. E

Senin yine iyi benim çok kötü durduğu yerden sarj tüketiyor elime alamıyorum. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. E

Yardım IMEI atılmış cihaza rom atmak

1.Rom atmakla imei gitmez. 2. Fabrika ayarlarına dön seçeneğini kullanmadığın müddetçe imei gitmez. 3. Twrp den her türlü rom falan kurabilirsin imei gitmez. 4. Eu. Rom kurulumu forumda mevcut biraz forum konularını okumanı tavsiye ederim. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt