Ebrumm kullanıcısının son içeriği

1. Ebrumm

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.5.20 Ota Update

Bir sorum olacak oto güncelleme geldiğinde telefon dan indirip hiçbir şey yapmadan kurabiliyoruz degilmi Arkadaşlar Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Ebrumm

MIUI 12 Redmi Note 8 Miui 12 Xiaomi.Eu Beta Port Rom (20.6.12)

Ellerine sağlık yükleyen arkadaşlardan güzel yorumları bekliyorum ve bekliyoruz şimdiden teşekkürler Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Ebrumm

Yardım Note 8 Root Hakkında

Bende yükleyeceğim bakalım sonuç ne olacak
  4. Ebrumm

Uygulama Instagram İçin En Yararlı Uygulama Gbox Toolkit (Ücretsiz)

Teşekkürler paylaşım için Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Ebrumm

Recovery Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Twrp Recovery UNOFFİCİAL [Pie 9.0 Uyumlu] • [By Rama982]

Ellerine sağlık paylaşım için teşekkürler Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Ebrumm

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V9.4.8 [9.0 Pie] Global Beta Rom

Tamamdır teşekkür ederim TigerKHaN Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Ebrumm

Şuanda ne yapmam lazım peki hocam ? Bir yol haritası cizermisiniz bana ? Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Ebrumm

Normalde pie uyumluydu eu yüklüydü pie ye uygun twrp vardı ama globaa pie geçince twrp gitti [emoji848] Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Ebrumm

Yüklediğim versiyon budur. Serhat bey Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Ebrumm

Merhaba bir sorum olacak ben betayi yükledim ama twrp uçtu napabilirim [emoji25] Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Ebrumm

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - BootLoader Kilidi Açma [ANLATIM]

Ben 34 bitte denedim olmadı 64 tte sorunsuz halloldu yinede siz deneyin belki olur. Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Ebrumm

WP Aero

Fazlasiyla düşündürücü Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Ebrumm

Yardım Mesalarım gitmiyor (Başarısız)

Merhaba Google Play'dan mesajlar uygulamasını indirdim ve varsıyalan mesaj uygulamasını playden indirdiğimi yaptım Mesaj merkez numarasını sildim yeniden yazdım yine aynı yine aynı Yanı kısaca 1 ve 2 ci aşamaları yaptım gene aynı değişen bir şey yok Türkcell hata kodu 50 olarak yazıyor...
  14. Ebrumm

Yardım Mesalarım gitmiyor (Başarısız)

Dediklerinizi yapıcam Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt