ebmk17 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom Kullandığım en iyi rom

Hocam rom mail, banka gibi uygulamalar için güvenlimi. Bu uygulamaların güvenliğini nasıl sağlıyorsun
  2. E

Yardım Redmi Note 10 Pro şarjı hızlı bitmeye başladı

Bende de aynı sorun başladı. Ama dediğinizi anlamadım 1707762854 Birde yakınlık sensörü sorunu var galiba
  3. E

Soru Redmi Note 10 Pro Android 13 Android 14 MIUI vs AOSP Kernel

twrp yok kendi recovery üzerinden olmazmı
  4. E

Soru Redmi Note 10 Pro Android 13 Android 14 MIUI vs AOSP Kernel

14.09 gobal olanı nerden indirdiniz
  5. E

Haber Dikkatli Olun!

Eu romda ne gibi sıkıntı var hocam
  6. E

Soru CrDroid Romu kimler neden kullanıyor?

Hala crdroidmi kullanıyorsunuz
  7. E

Rom En hızlı custom rom

Aosp rom yükledikten sonra modem gerek yok
  8. E

Yardım note 10 pro rom yüklerken twrp ye dönmesi

Sorunun çözümü yukarıda ifade edildiği gibi modem yüklemen gerekli. Cihaz başka türlü açılmaz
  9. E

Soru 14.0.9.0

Romu indirdim ama sürekli doğrulamadı hatası alıyorum
  10. E

Soru 14.0.9.0

14.0.9 neden iptal oldu
  11. E

Soru gereksiz uygulamaları romdan nasıl silerim

Romu kurduktan sonra miui mail, tarayıcı, radyo gibi kaldırılamayan uygulamaları diyorsan romu kurduktan sonda adb ile kaldırabilrsin
  12. E

Soru En iyi ROM

Aslında en iyisi kendi romunu hazırlamak ama oda benim için zor 1701108447 Siz hangi romu kullanıyorsunuz şu an
  13. E

Soru En iyi ROM

Hocam uygulamaları güncelleyebiliyorsunuz ancak malesef Xiaomi cihzlarına çok fazla ios gibi güncelleme desteği vermiyor.bu durumda adroid sürümünü güceleyemiyoruz. Siz güvenlik için ne gibi bir yol izliyorsunuz?
  14. E

Soru En iyi ROM

Hocam 5k,Eris, elit miui olarak ve crdroid, evülitonx,spark , pixel OS aosp sevdiğim romlardı . Son zamanda stock romdayım. Aslında güvenlik açısından android bir ios kadar güvenlikli değil. Bu saydığım romlarda miui ve aosp seçmek istesem sizce hangileri olmalı. Ayrıca güvenlik için antiv ürüs...
Üst Alt