eawewae kullanıcısının son içeriği

1. eawewae

Yardım Twitter Akış Sorunu

İPhone de böyle sorunlar yok otomatikmen yeniliyor girince. Bunda akışı çekmeniz gerekiyor ya da 10-15 sn beklemeniz gerekiyor. MAALESEF çözümü çok aradım ama bulamadım.
  2. eawewae

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

mi 9 ile 9t pro takas etmek mantıklı mı? üste 400 tl istedi. Mi 9 bataryası 3300 mah olduğundan berbat.
  3. eawewae

Rom Masik X ™ 11 (21.03.2020)

pil performansı için 11.3 cepheus sürümünü arıyorum hocam. Tavsiye eden olmuştu son sürüm nasıldır
  4. eawewae

Rom Masik X ™ 11 (21.03.2020)

mi 9 cepheus için link var mı
  5. eawewae

Mod Mi 9 Kernel Ve Mod Optimal Android 10 [Root] {Güncel}

eu rom android 10 miui 11 kullanıyorum. Batarya için hangisi tavsiye edilir? evira kurdum mod optimal battery yaptım ama parmak izi gitti
  6. eawewae

Soru Xiaomi mi 9 vs poco x3 NFC

tavsiye var mı up
  7. eawewae

Ekran boyutu pek önemli değil ideal ölçü de olsa yeter hocam. Sizce ne yapayım
  8. eawewae

Bugün takas edeceğiz gibi elimde POCO X3 NFC 6/128 var alacağım mi 9 6/128 model. Sizce takas etmeli miyim? oyun olarak dolphin emülatör ppspp emulator oynarım genel mana sosyal medya
  9. eawewae

Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

miui 12 harici eu 11.0.8 and 10 öneririm. Çok güzel
  10. eawewae

Soru Note 9s kamera sorusu

hocam öyle olsa sürüm düşürünce 11.0.8 de öyle olmazdı. Custom kurdum şimdi anx denedim aynı
  11. eawewae

Hocam Stock romdayım zaten xiaomi eu 11.0.8 anx kameraya gerek yok kurulmuyor zaten. 12.0.2 Global'di. Bir çözemedim şu sorunu
  12. eawewae

güncel
  13. eawewae

mi kamera var zaten şu an. Anx e gerek yok gibi kurulmaz zaten ya da link alsam denemek için
  14. eawewae

Telefonu 2. el olarak aldım. Aldığım kişi kamerayı çok güzel modlamış sanırım YouTube den izlemiş bana söylediğine göre. clean all yapıp sürüm yükseltip custom rom geçtim kameradaki o netlik ve pürüzsüzlük gitti. Tekrar eski sürüme dönüş yaptım ama hala aynı Gcam değildi normal, mi camera idi...
  15. eawewae

Kernel Kernel Tavsiyesi

ben de video çekince ses sorunu yok. test ettim miui 11 eu rom a flashladım
Üst Alt