eastblood kullanıcısının son içeriği

1. eastblood

MIUI 12.5 MI 9T Pro / K20 Pro Global 12.5.1.0 RFKMIXM İndirme Bağlantısı

TWRP yi yükledim ama yedekleri almam lazım bir şekilde telefondan...
  2. eastblood

MIUI 12.5 MI 9T Pro / K20 Pro Global 12.5.1.0 RFKMIXM İndirme Bağlantısı

az once TWRP den yükledim ama telefon REBOOT, WIPE DATA, CONNECT WITH MIASSISTANT ekranında kaldı.... Yedekde almadım hiç :/ ne yapmam lazım
  3. eastblood

Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Global Romlar

az önce Global Kararlı V12.5.1.0 romu indirip kurdum.... fakat şimdi telefon REBOOT, WIPE DATA, CONNECT WITH MIASSISTANT ekranında kaldı... ne yapmam lazım?
  4. eastblood

MIUI 12 9T Pro/K20 Pro MIUI 12 Global Stabil V12.0.0.8.QFKMIXM

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/ Neden burada yayınlanmadı?
  5. eastblood

Yardım AKG kulaklık Xiaomi Telefonda çalışmama sıkıntısı

Çözdük sorunu.. tamamen jack ile ilgili..
  6. eastblood

Rehber Xiaomi Telefonlarda Samsung AKG Kulaklığın Mikrofonu Çalışmıyor [Çözümü]

1 senedir kullandığım K20 Pro telefonuma ilk defa s8 den kalma akg kullaklığımı taktım telekonferans için... Bi baktım ses gitmiyor.. neyse konferans yalan oldu kulaklığı kullanamadım.. ama kafama takıldı.. konferans sonrası araştırma yaptım... Herkes romu güncelle, hardreset at, bilmem ne...
  7. eastblood

Yardım AKG kulaklık Xiaomi Telefonda çalışmama sıkıntısı

Çözümü burada https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-telefonlarda-samsung-akg-kulakligin-mikrofonu-calismiyor-cozumu.83853/
  8. eastblood

Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Telefonu komple silin. K20pro için son versiyonu internetten indirin. 11.0.5 İngilizce olarak kurulum yapın. Sonra türkçeye dönün
  9. eastblood

Soru K20 PRO galeri sorunu

k20 pro da ben miui 11 i ingilizce kurup sonradan türkçeye geçmiştim. galeride herhangi bir problem yaşamıyorum.
  10. eastblood

Ana Başlık Airdots Dolandırıcılığı

Trendyol iadesini alacaktır... Normal bir şekilde iadenizi oluşturun ardından trendyolun müşteri hizmetleri ile görüşün
  11. eastblood

Çözüldü Kameradan Galeriye geçiş sorunu sonunda çözüldü.

miui 11 e geçince düzelti o hata bende... hatta bootlop da gitti
  12. eastblood

Çözüldü Chrome Bildirimine Onay Verilmiyor (İzin ver/ Engelle)

Hızlı toptan kaynaklıymış hocam olay... çözüldü sayenizde..
  13. eastblood

Tam ekran hareketlerini kapattım... Hızlı erişim dediğiniz nedir? 1573663299 Sorun "hızlı top" yüzündenmiş hocam.. sizin sayenizde çözdük
  14. eastblood

Merhaba arkadaşlar Bu ekran görüntüsündeki gibi bildirimlere ne onay verilebiliyor nede red edilebiliyor. Başına gelen oldu mu?
Üst Alt