easdasd617 kullanıcısının son içeriği

1. easdasd617

Soru Xiaomi.eu HyperOS Stable ne zaman çıkar?

Merhaba hayır sıkıntı yok ama stable rom biraz geriden geliyor her özellik yok ben Dev rom kullanıyorum şu an
  2. easdasd617

Soru Xiaomi.eu HyperOS Stable ne zaman çıkar?

Xiaomi.eu adminleri HyperOS stabil sürüm çinde biçok cihaz için yayınlanmasına rağmen henüz stabil değil, stabil sürüm bile stabil değil tarzı şeyler söyleyerek henüz stabil bi rom yapmayacaklarını ima etmişler hyperos beta'dan devam ediyorlar hala. Tahminen ne zaman stabil romlar yayınlanmaya...
  3. easdasd617

Soru Poco f1 en iyi rom hangisidir?

O cihaz aosp dışında kullanılmaz kendim 4 yıl kullandım. AwakenOS kurun keyfinize bakın
  4. easdasd617

Mod HyperOS EuROM Türkçe dil modülü Magisk/KSU - v24.01.29-dev

Emeğinize sağlık kesinlikle rom'un %95'i türkçe kalanı ingilizce bu biraz can sıkıyor umarım çeviri ekibi değiştirilir Hocam bir de cihazda root yok romu kurduktan sonra bunu twrp'den flashlasak sorun olur mu?
  5. easdasd617

Yardım Instagram'da video izlerken ekran sarı oluyor

Slm arkadaşlar MIUI 14 k60 pro'da instagramda bir videoya tıkladığımda veya bazen facebookta reklama falan rastladığımda ekran kendi kendine sarılaşıyor o videoyu veya reklamı geçtiğim an tekrar düzeliyor renk tonu. Ayarlardan AI görüntü motoru HDR falan o tarz şeylere baktım ekran ayarları...
  6. easdasd617

HyperOS Redmi K60/Poco F5 Pro HyperOS Çin Kararlı İndirme Bağlantısı

hocam bunlara tester build falan deniyor ne anlama geliyor tester olmayan stabil versiyon daha mı çıkacak
  7. easdasd617

Yardım VoLTE kendiliğinden VoWiFi'a dönüştü

benim romda orada volte kullan seçeneği yok
  8. easdasd617

Yardım VoLTE kendiliğinden VoWiFi'a dönüştü

Selam arkadaşlar normalde telefonu ilk aldığım günden beri hep VoLTE aktifti hiçbir ayar değiştirmeme rağmen kendiliğinden üst çubukta vowifi simgesi çıkmaya başladı volte simgesi gitti mobil veri açıkken de kapalıyken de volte gözükmüyor. VoLTE gittiği için çağrıdayken internet kullanamıyorum...
  9. easdasd617

Mod Tüm "FPS" kilitlerini kaldırmak

bu hyperos'ta çalışır mı? telefonda root yok twrp'den flashlayarak kursam sorun olur mu?
  10. easdasd617

Rom Hyper OS 1.023

Orijinal rom'un dilini root olmadan değiştirebiliyor muyuz?
  11. easdasd617

Yardım PocoF5 90 FPS sorunu

maalesef xiaomilerin çoğunda fps kilidi var oyunlarda. bende xiaomi 13 global sürüm vardı wild rift'te 120 fps seçili olmasına rağmen 90'da takılı kalıyordu. 120fps oynayabilmek için custom rom kurmanız lazım ya da uygulamalardan pil ve performans verilerini sıfırlamayı deneyin. umarım bu sorun...
  12. easdasd617

Soru Xiaomi 13 HyperOS China 120fps/hz

Selam arkadaşlar çin sürümü HyperOS'ta merak ettiğim iki şey var: 1- MIUI'da fps kilidi vardı Wild Rift'te ve birkaç oyunda acaba bunlar kalkmış mı ilk beta sürümü yayınlandığına göre üstünde bu kilitle ilgili pek bir değişiklik olmaz deneyebilecek bir arkadaş var mı acaba umarım şu fps kilidi...
  13. easdasd617

Ana Başlık HyperOS Tanıtıldı

Arkadaşlar bu ayar HyperOs'ta aktif olur mu sizce EU-global-çin romlarında youtube 60 hzte çalışıyor şu ayarı dört gözle bekliyorum https://www.webtekno.com/xiaomi-uygulamalar-120-hz-calisacak-miui-14-h137767.html Tanıtım videosunda 1.01'de gördüğümüz diller çin romunda artık çince-ingilizce...
  14. easdasd617

Satıldı 1 günlük Xiaomi 13 12/256 uygun fiyata

evet hocam dirençsiz kayıtsız durumda şu anda 8 ay kullanım süresi var
Üst Alt