Eaglekohort kullanıcısının son içeriği

1. E

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Şarjda sorun olması daha muhtemelen bir durum , başka şarj aleti varsa onunla deneye bilirsiniz , Şarjda sorun yok dostum. Daha önce de aynı şey olmuştu. Sıfırlayıp kurulumu baştan yapmıştım düzelmişti. Fakat her seferinde aynı şeyi yapmak çok fazla uğraş oluyor. Başka bir fikrin var mı hocam?
  2. E

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

arkadaşlar benim bir sorum olacak. Telefonum bazen hızlı şarz almıyor. 10.3.1.0 mi globe stabil kullanıyorum. nedeni ne olabilir acaba?
  3. E

2 tane hesap görünüyor telefonda. telefon birinci hesabın bilgilerini istiyor. 2. hesap gmailden giriş yapabiliyorum. ama telefon o birinci hesabtan giriş yapmak istiyor. onu yapamıyorum malesef. var mı önerebileceğin bir yol dostum. telefonu da sıfır aldım bu arada ilk kullanıcısıyım.
  4. E

bilgisayardan bağlandım yeni şifre de aldım fakat şifreyi girdiğimde kabul etmiyor. telefonu fastbootladım sıfır kurulum yaptım ama hala aynı. mi şifresi istiyor. bilgisayardan mi google hesabtan erişebiliyorum fakat telefondan şifreyi girdiğim zaman şifreyi kabul etmiyor. mi hesap şifresinin...
  5. E

Arkadaşlar telefonu wipeledim ve telefon açıldığında mi hesap şifresini istiyor ve ben mi şifremi hatırlamıyorum. telefon açılmıyor yardımcı olabilecek olan var mıdır.
  6. E

hiçbirşey yapamıyorum cihaza. öylece kaldı 50 dk etti. altta unlocked yazıyor 1563354577 telefon kapanmıyor ama çin romu yuklemek için 1563354765 wipelemeden önce twrp alanına geldğimde twrp yüklü yazıyordu. 1563355768 şuraya kadar geri getirebildim, bundan sonra ne yapmam gerekiyor ?
  7. E

arkadaşlar telefonu wipeledim mi unlocked yazısında kaldı. ne yapmam lazım ?
  8. E

Eyvallah sağolasın. Banka uygulamasında sorun yok kurduğumda sorunsuz çalıştı. Android kurulumu uyarısı veriyor sürekli. Kurulumu ve yedeklemeyi yapayım mı dostum ? 1560515986
  9. E

1560501115 vermiş olduğum sipariş elime ulaştı ve sürüm olarak önerdiğin sürümü istedim onlarda o sürümü yükleyip yolladılar magisk adlı programda yüklü. Şimdilik ne yapmam lazım daha önce Xiaomi kullanmadığım için ve forumdaki bütün yazıları okuduğum için dikkat etmek istiyorum. Cihazı pert...
  10. E

Önerilerini dikkate alacağım eyvallah
  11. E

Teşekkür ederim. Birazdan sipariş verip yazdıklarını aynen ileteceğim :)
  12. E

Bugun sipariş vereceğim de onlarda her türlü rom varmış. Hangi rom u yükletmemi önerirsin?
  13. E

Bayağı bir dosya program ismi görünce biraz endişe oluştu bende. Mi 8 lite bile geçti aklımdan. 8 se yarın sipariş vereceğim inşallah sorun çıkmaz
  14. E

Arkadaşlar hepiniz bayağı açıklayıcı bilgiler vermişsiniz herkese teşekkür ederim. Ben 8 se almayı düşünüyorum ama bayağı fazla bilgi olduğundan biraz korktum. Cihazın özellikleri konusunda şüphem yok. Bu twrp magis miu güncellemeleri falan yapılırsa IMEI siliniyor mu. Bilgisayar ile bütün...
Üst Alt