eagleblackx kullanıcısının son içeriği

1. E

Ana Başlık Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon Cihazı Kullananlar (Netflix desteği gelmiştir)

Rica ederim Umarım çözülür. Sende de çözülmüş olursa kesin çözüm diyebiliriz :)
  2. E

Ana Başlık Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon Cihazı Kullananlar (Netflix desteği gelmiştir)

Evet modem ipsi 192.168.1 ile başlıyorsa sonuna 254 e kadar bir sayı verebilirsiniz. 192.168.2 ile başlıyorsa bunun sonuna bir sayı vereceksiniz. Önceden denediğinizde belki bağlı olan başka bir cihazla ipler çakışmış da olabilir.
  3. E

Benim modemim 192.168.1 bloğuyla çalışıyor. Cihaza 192.168.1.55 verdim dns olarak 8.8.8.8 8.8.4.4 google dnsleri kullandım . Ama buradaki duzelmesinin asıl nedeni tarih saat i manuele almam bence. Önceden de statik ip denemiştim duzelmemisti.
  4. E

Wifi bağlantı kopması yaşıyordum 1 saatte 1 defa kopuyordu. Bir video izledim statik ip ye çevirdim ve saat tarih ayarını otomatikten manuele çevirdim. 2 gündür wifi kopması yaşamıyorum.
Üst Alt