Eagle_88 kullanıcısının son içeriği

1. E

MIUI 12.5 Poco X3 NFC (surya) Türkiye Kararlı Rom V12.5.4.0.RJGTRXM İndirme Bağlantıları

İlk önce 520 MB göründü ,indirdim ve güncelle dedim,telefon kapandı ve açıldı,Rom güncellenemedi tekrar indir güncelle uyarısı çıktı,tekrar indir yaptığımda bu sefer 2,5 GB indiriliyor 🤔🤔🤔
  2. E

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı V12.0.2.0.QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Mi 8 artık Güvenlik yama güncellemeside mi almayacak,tam olarak bilen biri varmı
  3. E

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Yeniden de başlattım malesef sorun devam ediyor .
  4. E

Arkadaşlar Bazen Güvenlik uygulamasında--Pil kullanım istatistikleri görünmüyor yani 0 görünüyor böyle birşey yaşayan varmı sebebi ne olabilir.
  5. E

Denedim kilit ekranında cevapla dediğin zaman,hemen kilit açma ekranı geliyor; Bence cevaplanması büyük bir güvenlik zafiyeti olurdu zaten..doğru olan kilit ekranını açmadan cevaplayamamak zaten.
  6. E

Bilgi için Sağolasın, parmaklarına sağlık.
  7. E

Kesinlikle bunu öneriyor musunuz,yani fayda-zarar ilişkisi nedir. Ben bugüne kadar çok yapan gördüm ama telefonda herşey değişti diyen görmedim ;kral beni bi ikna eder misin.
  8. E

+Bende de aynı , uygulama önbelleklerini temizledim ama olmadı
  9. E

MIUI 12 Mi 8 Lite Global Kararlı V12.0.3.0.QDTMIXM İndirme Bağlantısı

Tam bir rezillik; BABA sı güncelleme beklerken ,OĞLU na güncelleme gelmesi..olmaz olsun böyle güncelleme planı ..Son Xioami Cihazım.
  10. E

MIUI 12 Mi 8 Xiaomi.eu Beta (Güncelleme sona erdi)

Adamlar BABA ya göndermedikleri güncellemeyi , OĞLUNA gönderdiler bu nasıl strateji aklım almıyor ..Son Xioami Cihazım. Mi 8 Lite Global Stable V12.0.3.0 OTA Apply for V11.0.3.0...
  11. E

Rehber Mi Band 5 Orijinal Yazılımlar

İşte burada
  12. E

Rehber Mi Band 5 Orijinal Yazılımlar

V1.0.02.08 Güncelleme geldi Türkçe dil desteği gelmiş.
  13. E

Yardım mıuı 12 mi 8

Global Rom'a henüz gelmedi, İnternet de gördükleriniz ÇİN ve EU Rom'lar dır. Ama çok az kaldı bugün Poco F1 e geldi,Mi 8 belki yarın belki yarından da yakın
  14. E

Uygulama MIUI 12 Super Canlı Wallpaper v2.0 [Editlendi]

Dark modu açınca duvar kağıdı da koyulaşıyor var mı bunun bir düzeltme yöntemi ..??
Üst Alt