ea.emreates kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom Mi Note 10 / CC9 Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.19 Beta / v11.1.1.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

merhaba, mi note 10 pro cihazıma yüklediğimde kamera filigranında cihazımı cc9 pro olarak gösteriyor. bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz yada direkt olarak mi note 10 pro için room varmı ?
  2. E

Rehber GPS Sorunu ve Çözümü

Merhaba arkadaşlar, Bu gps problemine çözüm bulabilen varmı ? Bu konuda yazılanların hepsini uyguladım fakat navi. düzelmiyor.
  3. E

Yardım Tema Kişiselleştirme Hk.

Malesef hocam yine aynı telefonu sıfırlayacağım o duruma geldim.
  4. E

işin dahada ilginci farklı tema yükleyip uyguladım yine bu ekranlarda silinen temanın izleri duruyor..?
  5. E

Dediğiniz gibi temayı tekrardan uygulayıp cihazı restart yaptım ama sonuç aynı.
  6. E

Merhaba, Marketten tema yükleyip uyguladım sonra sildim. Varsayılan temaya geçiş yaptım. Fakat sildiğim temanın tuş takımı, mesajlaşma ve durum çubuğu hala aktif şekilde duruyor. Tema kişiselleştirme ekranından baktığımda hepsi varsayılan görünüyor ama hala silinen temanın izleri telefonumda...
  7. E

Yardım Bu Temayı Türkçeye Çevirebilir Misiniz? (24Saat Dinamik Tema)

merhaba, temayı indirip cihazıma uyguluyorum restart yapıyorum fakat bir süre sonra tema kendiliğinden varsayılan temaya geçiyor.
Üst Alt