E.D kullanıcısının son içeriği

1. E.D

Rom Akıcı Rom Önerisi olan varmı?

Syberia kullanabilirsiniz yada and 11 havoc os bu romlar ekran süresi ve akıcılık olarak iyidir.Benim xiaomi maceram bitti.Son zamanlardaki gelişmelerden pek haberdar değilim
  2. E.D

Çözüldü Viperfx arkaplanda çalışmıyor kapanıyor

Uygulamayı kilitleyin pil tasarrufu modundan çıkarın otomatik başlatması açık olsun
  3. E.D

Soru Root olan Mi 9 sahiplerinden bir rica

Evet gözle görülür etkileri olabilir. Birde şöyle deneyin %10 nun altına indirip kullanın bakalım tamamen şarj bittiğindemi kapanacak yoksa %5 yada 7 seviyelerindemi. Bende öyle olmuştu önceden yaptığımda daha sonra ellemedim hiç o dosyaları.
  4. E.D

Rehber Google Play Store Cihaz Sertifikalı Değil Hatası ve Çözümü

Gerek yok rom sertifikalı gelmesi lazım zaten. Safetynet fix modülünü kur sonra play Store ve play hizmetleri verilerini silip yeniden başlatın. Tabi magiskten gizlemeyi unutmayın 2 uygulamayıda
  5. E.D

Rica ederim. İnşallah sorunun çözülür
  6. E.D

Evet hocam. Magisk zorunlu
  7. E.D

Bu modül direkt sertifikalı yapar çin romuda dahil.Diğer romlarda safetynet genellikle sorunu çözer ama özellikle çin romlarında en basit yol bu. Yada propsconfig ile parmak izi adını değiştirip yapmak gerekiyor.
  8. E.D

Yardım Magisk modül sonrası giden root

Sıkıntı yok olur hocam 1661632843 Belkide kullandığınız recovery kaynaklıdır. Değişip bakmak lazım. Bugüne kadar magisk kurarken hiç sorun yaşamadım ben.
  9. E.D

1661631236 25 olmuyorsa birde bu sürümü deneyin hocam kaybedecek birşeyiniz yok. Uzantı felan değiştirmeye gerek yok.ilk önce apk kurup daha sonra aynı dosya yı twrp ile flashlamak yeterlidir. 1661631356 En günceli kurmuş zaten:)
  10. E.D

Magisk uygulamasına girip ekran görüntüsü atarmısnız
  11. E.D

Sohbet 10 - 15 bin fiyat bandında telefon

13 pro max tüm android amiralleri tokatlıyor ama yinede sen bilirsin😂 tabiki çok uçuk fiyatlar güç yetmez ama apple yavaşca tüm piyasayı ele geçirecek gibi özellik olarakta androide yaklaşmak üzere. Android tarafı acilen yenilikler getirmek zorunda bence
  12. E.D

Sohbet 10 - 15 bin fiyat bandında telefon

Oneplus 10 pro S21 ultra Note 20 ultra Mi12x
  13. E.D

Yardım Google hesabı hata verdi sonrasında telefondan bağlanamıyorum google servisleri kullanamıyorum

Bir kaç gün bekleyip öyle deneyin. Ben mi 9 kullanıyorum bir kez syberia yüklediğimde aynı sorunla karşılaştım.Kendi düzeldi 2 gün sonra.
  14. E.D

Rom Mi 9 MIUI 13 V13.0.2 Android 12 Beta 1

Rom kurulumunu hatırlamıyorum. Orange diyorsa onunla kurun. Normal twrp den orange fox zipleyip ardından reboot recovery derseniz işlem tamamdır.Birde sanırım romu kurmadan önce bir and 11 flashlamak gerekiyordu ama gerek yok direkt and 12 kurup devam edin ben öyle yaptım sorunsuz kullandım...
Üst Alt