Durdanecan kullanıcısının son içeriği

1. D

Rom Xiaomi Mi 5 V.9.5.2.0 Kararlı Geldi

Geç yanıt yazdığım için üzgünüm. Evet bütün sorun benim tarayıcıdaymış. Öyleki bugünlerde bağımsızlığını ilan ederek ana ekranıma yerleşmeye çalışıyor. Şaka bir yana gerçekten de tarayıcıyı kapattığımda dahi ekranda üst tarafta izi belirgin bir şekilde kalıyor. YouTube yada diğer programlarda bu...
  2. D

Rom Xiaomi Mi 5 V.9.5.2.0 Kararlı Geldi

Merhaba , Mi5s ime sabah geldi güncelleme OTA dan. Genellikle güncellemeleri yüklemeden önce uzuun bi müddet beklerim. Yorumları felan okurum nedir ,ne değildir diye. Bugün niyese bi çılgınlık yapıp ,yükle gitsin dedim :) Kurcalamadım daha hiçbirşeyi ama ilk fark ettiğim Watssap bildirimleri...
  3. D

Rom Yeni Güncelleme Geldi

O veriler nasıl siliniyor işte? Öyle bi seçenek yok ki
  4. D

Rom Yeni Güncelleme Geldi

Bana önce takvim güncellemesi geldi. Güncelledim. Takvim sorunlu yada sapıttı. Geri almaya çalıştım ama öyle bir özellik bulamadım. Şimdi baktım yeni sistem güncellemesi varmış. Yüklesem mi emin olamıyorum. Güncellemeyi yüklemeden takvim i nasıl eski hale getirebilirim? Yada güncellemeyi...
  5. D

Ana Başlık Sitede Yapılan Değişiklikler

Bugün siteye girdim ve yepyeni bir düzenle karşılaştım. Kim yapmışssa ellerine sağlık. Bildirimler hemen üstte gözüküyor. Zira evvelden bulana kadar kaç yere girip çıkıyordum hatırlamıyorum. Her seferinde de yerini unutuyordum. Rengi de çok güzel olmuş. Teşekkür ederim.
  6. D

Rehber Örnek Konu Şablonu

Rica etsem " görsel ekleme klavuzunu" yeniden düzenler misiniz? Verdiğiniz linke tıkladığımda "uh ı think ı m lost" şeklinde bir yazıyla karşılaşıyorum. Ve aynı zamanda yorumlarıma görsel ekleyemiyorum. Yoksa belli bir mesaj limiti felan mı var görsel yükleyebilmek için? Bilgilendirirseniz...
  7. D

Yardım Soru - Tarayıcan youtube videolarını youtube uygulamasında açmıyor

Benim de bu konuda bir sıkıntım var. Aynı dediğiniz gibi ben de telefonun kendi tarayıcısını kullanıyorum siteleri gezerken. Youtube videosu tıkladığımda tarayıcı kendi üzerinde açıyor videoları. Tamam bu benim için sorun değil. Asıl sorun o videoyu kapatmak. Video ekranda takılı kalıyor...
  8. D

Yardım Mi5s şarj ve kamera camı

Sürüm hakkında şunu söyleyebilirim. Ben de sizin gibi ilk günler bu şarj sorunu yüzünden yeni bi sürüme geçeyim diye düşünmüştüm. O konuyu sitede bayağı araştırmıştım. 8.0.3.0 bizim telefonlar için son sürüm. Yani eğer developer rom a geçerseniz değil ama bi sürü (bana göre) uğraştırıcı işlemler...
  9. D

Yardım Mi5s şarj ve kamera camı

Bende hem size cevap vereyim hem de bi soru sorayım. Şarj konusu dedikleri gibi ilk bir kaç gün ben de de endişeye sebep olmuştu. Herhalde zırp pırt bunu şarj etmek zorunda kalacağım diye düşünmüştüm. Ancak bir müddet sonra rayına oturdu. Günde bir kere hatta hep aynı saatlerde şarja takar...
  10. D

Mi5s arka plastik kapak

Benim 5s imi eşim İstanbul bileşimden aldı. Dediğiniz gibi arkasında büyük MI yazısı altında da modeli, xiaomi communication gibi yazılar mevcut. Plastik olduğuna nasıl karar verdiniz? Açıkçası eşim bana bu telefon full metal dedi. Ben de gerisini sorgulamadım. (Gerçi bana farketmiyor ya neyse)...
  11. D

Rom mi 5s Sürüm: 7.5.19 (MIUI8), developer ROM çıktı.

Teşekkür ederim. Yarın deneyeceğim inşaallah.
  12. D

Rom mi 5s Sürüm: 7.5.19 (MIUI8), developer ROM çıktı.

Acaba siz yüklediniz mi? Benim telefonum da 5s 8.0.3 kararlı sürüm. Aynı şekilde rom , root yok. Güncelleyiici de yeni sürüm yok diyor. Bilgi verir misiniz ?
  13. D

Yardım Forum Neden Çoktü ?

Yav ben de dedim acaba bana özel bi engelleme mi yaptilar , yoksa el attigim her yeri kurutuyorum moduna girecektim. Eşim bana 4 gun önce bu telefonu aldi. Tabi o zamandan beri girip girip buradan telefonu tanimaya çalışıyordum. Dün forumu göremeyince dehşete düşmedim değil. Sitesi çöküyor...
Üst Alt