dulger007 kullanıcısının son içeriği

1. dulger007

Yardım Note 10S Akıllı Saat Hava durumu problemi.

Merhaba Düne kadar iphone kullanıyordum bu cihazla beraber Huawei Watct Fit model akıllı saat kullanıyordum sıkıntısızdı. Dün Redmi Note 10S cihaz aldım geçiş yaptım şimdi akıllı saati bağlıyorum ama akıllı saate hava durumu bir güncellenmiyor göstermiyor. Konumu sürekli açık yaptım güç...
  2. dulger007

Yardım MIUI 12 kayan pencere sorunsalı...

İlk böyle geliyor bildirim 1601718149 Aşağı çekiyorum böyle oluyor sonra
  3. dulger007

Yardım MIUI 12 kayan pencere sorunsalı...

Selamun aleyküm Note 10 lite cihazım var yurtdışı 1 ay önce aldım 11 vardı güncelleme geldi 12 yaptım gayet stabil kullanıyordum fakat dün imei attık sıfırlanıp direk12 atıldı imei işleminden sonra bir problemle karşılaştım. Kayan pencere diye lanet bi özellik var WhatsApptan bildirim geliyor...
  4. dulger007

Rom Mi Note 10 Lite - Global Kararlı V12.0.2.0.QFNMIXM İndirme Bağlantısı

Burdan da belirteyim tekrar, kurdum denedim arama esnasında ekran kararmama problemi devam ediyor.
  5. dulger007

Rom Mi Note 10 Lite Global Kararlı V11.0.8.0.QFNMIXM İndirme Bağlantısı

Ben şimdi güncelledim ve denedim problem olduğu gibi devam ediyor...
  6. dulger007

Rom Mİ Note 10 Lite Xiaomi.EU V11.0.8.0.QFNMIXM Stabil Rom (Video)

Ben şimdi güncelledim 12 sürümüne ve denedim problem olduğu gibi devam ediyor...
  7. dulger007

Yardım Mi note 10 lite yakınlık sensörü sorunu

Ben şimdi güncelledim ve denedim problem olduğu gibi devam ediyor...
  8. dulger007

Yardım Note 10 lite yakınlık sensörü sıkıntısı (proximty)

V12.0.2 geldi şimdi indiriyorum inşaallah kurtuluruz. Yakınlık sensörüyle alakalı bi şey yazmıyor ama inşaallah düzelir.
  9. dulger007

V12.0.2 geldi şimdi indiriyorum inşaallah kurtuluruz. Yakınlık sensörüyle alakalı bi şey yazmıyor ama inşaallah düzelir.
  10. dulger007

MIUI 11 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V11.0.11.0.QFNEUXM İndirme Bağlantıları

Alıntı yaptığım arkadaş hangisini yüklediyse :) sanırım EEA Rom kurulumu yapmış kendisi. Askados78
  11. dulger007

MIUI 11 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V11.0.11.0.QFNEUXM İndirme Bağlantıları

Yatay konumda ekran kararmaması giderildi mi?
  12. dulger007

Soru Mi note 10 ekran koruyucusu tavsiyesi ?

Nano tarzında ince mi yoksa kırılmaz gibi kalın mı? Nasıl bir yapısı var.
  13. dulger007

Telefona o kadar alıştım beğendim ama bu durum gerçekten can sıkıcı. Daha önce 9T vardı onuda çok beğenerek kullanıyordum ondada arama anında ekran kapatmama oluyordu ama bunun kadar değil bu tamamen fiyasko. Çok can sıkıcı artık arama yapmak kabus oldu benim için acaba ekran kararacak mı...
Üst Alt