Dukan kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Mi max2 sarj sorunu

Mi max2 kullanicisiyim yeni güncelleme geldikten sonra sarj fazla gitmiyor hemen tükeniyor sizlerdede sorun varmı acaba
  2. D

Ana Başlık Sıkça Sorulan Sorular

Peki telefonla görüşme esnasında ekran kapanmiyor neticesinde ya konuşurken sustur yüzüm değiyor veya başka birinide ariyor veya telefon kapat düymesine degiyor ve telefon kapaniyor buna bir care yokmu
  3. D

Yardım Arama ayarları -Navigasyon

Telefon geldiginde veya aradigimda ekran acık kaliyor kulakgima götürdugümde tuşlara dokunuyor sesi kapatiyor veya başkasini ariyor veya kapaniyor bunun çözümü varmı birde navigasyon tuşlarini ne demek kapatmak iyimi
  4. D

Yardım Video oynatilamıyor

Ligtv videoları izleyemiyorum bu hatayı veriyor .Samsung marka cep tel. Oynatiyor bildiginiz bir yontem varmi
  5. D

Soru Mı Max2 güncellemeler

Mı Max 2 yeni aldim format attim herguün manuel güncelleme yapiyorum güncelleme yok diyor ama devamli yapiyorum kaç defa güncelleme yapacagim
  6. D

Soru Mi Mix 2 kilit acma sorunu

teşekürler hep neski alışkanlıkjlar öyle yapacagım :)
  7. D

dogru yana kaydırınca oluyor direk yukarı kaldırınca olmuyor peki nasıl düzelte bilirim
  8. D

Arkadaşlar yeni mı mix2 aldım ekranı acmak için kaydırıyorum kiliti acıyorum Mi ev ve mini kumanda ve elfeneri çıkıyor çıkmaması için ne yapmam gerekiyor resindeki görünüyor
Üst Alt