dukabjk kullanıcısının son içeriği

1. D

Rehber LuckyPatcher Uygulaması ve Kullanımı

Android 12 de magisk modülü olarak lsposed yüklü fakat lp de bir türlü android yamala ekranı aktif olmuyor. Neyi eksik yapıyorum acaba
  2. D

Çözüldü YouTube kendi kendine konuşuyor

Hocam aynı sorun bende de oluştu. Klavyeleri iptal ettim yine de yapamadım. Tam olarak nasıl yaptınız.
  3. D

Rehber Redmi 8 - Magisk ile Root

hocam tek tuşla yükleme aracından twrp yükledim fakat root atınca tekrar twrp ye atıyor sürüm 19 20 20.3 yüklenmiyor. miui 11 yüklü sorun ne olabilir.
  4. D

Recovery [Pie] Redmi 8 - Twrp 3.3.1-0402 Tek Tuş Yükleme Aracı

süpersiniz hocam çok teşekkürler.
  5. D

Rehber Mi9T Pro MIUI 11, 12/Android 10 Global Stabil (EU ve MI) için MIUI Arama ve Mesaj uygulaması

teşekkür ederim. magiskten olmadı fakat orangefoxtan dediğiniz gibi sistemi bağla işlemi yaptım ve taşıdım oldu.
  6. D

Rehber Mi9T Pro MIUI 11, 12/Android 10 Global Stabil (EU ve MI) için MIUI Arama ve Mesaj uygulaması

hocam orangefox system klasörünü neden boş gösterir. root explorer ile dosya içini görebiliyorum fakat orangefox göstermiyor. explorer ile taşıma yapamıyorum hata veriyor.
  7. D

Soru MIUI 11 Güncelleme Sorunu

hocam bootloader acın gerisi önemli değil. kayıt süresi bitene kadar kullanın. botloader açılsın sonrasında her işlem uygulanabilir.
  8. D

Yardım Mi9t Hizli sarj sorunu.

9t pro aynı sorun 3 4 gündür var. şimşek teke düştü çok yavaş şarj ediyor.
  9. D

Yardım Geç şarj sorunu

aynı sorun bende de var. cihaz mi9t pro, mi room stabil yüklü. 3 4 gündür bu şekilde git gite şarj süresi artıyor gibi. çift şimşek teke düştü orjinal şarj aletinde. hafta sonları orjinal olmayan şarj kullanmak zorunda kalıyorum, acaba o mu yapıyor diye düşünüyorum ama kullandığım aparatlarda...
  10. D

Soru Mi 9t pro için eu rom mu? global rom mu?

eea en güzeli bana göre
  11. D

Recovery Tüm Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı PROJESİ

hocam şu redmi 8'e de bir el atsanız twrp bulunmuyor hiç bir yerde :(
  12. D

Soru Xiaomi.eu Yükleme Sorunu

hocam dosya paylaşım sitesine yükleyebilir misin
  13. D

Soru Xiaomi.eu Yükleme Sorunu

twrp paylaşır mısınız?
  14. D

Yardım redmi 8 TWRP