Dub kullanıcısının son içeriği

1. Dub

Soru Durum çubuğundaki bildirimi kapatmak / engellemek

İmzada sürüm bilgileri mevcut. Ayarlar bölümüne "yetki" veya "yetkilendirme" yazınca hiçbir şey çıkmıyor. Redmi Note 4 64 Snapdragon MIUI Global 9.2.2.0 (NCFMIEK)
  2. Dub

"Yetkilendirme Ayarları" nerede?
  3. Dub

Çözüm önerisi için teşekkürler. Henüz denemedim. Sadece bildirim kapatabilmek için uygulama yüklemek istemiyorum. Sistem üzerinden basitçe halledilmesi gerektiğini düşünüyorum ve ona uğraşacağım. Şimdilik "tatarusame" nin önerdiği çözümü kullanıyorum. Bildirim çıktığında Wifi'i kapatıp...
  4. Dub

Bu yöntem de "veriyi silmek" işe yaramadı.
  5. Dub

Denedim, ne yazık ki sonuç olumsuz. Güncelleyici ayarlarında "önemlilik" diye bir seçenek çıkmıyor. MIUI Global Kararlı 9.2.2.0 (NCFMIEK) sürümünü kullanıyorum, belki o yüzden o seçenek çıkmıyordur, bilemiyorum. "Güncelleyici" uygulama ayarlarına girip veriyi sildim. "Durmaya zorla" zaten...
  6. Dub

Şimdiye kadar bulduğum tek çözüm; çıkan bildirime tık'layıp açtıktan sonra bende geri "<" tuşuna tanımlı olan ve üzerine uzun süre basınca uygulamayı zorlayarak kapatan "kapatmaya zorla" yoluyla bildirimi kapatmak. Ancak bu şekilde bildirim çubuğundan bildirimi kaldırabiliyorum fakat bir gün...
  7. Dub

Yardım Powerbank Önerisi Hangisi Daha İyi

Hangisi daha iyi bir fikrim yok, fakat Xiaomi'nin 20.000 mAh'lik şu modeli, paylaştığınız 10.000 mAh'likten daha ucuz, üstelik Türkiye'de satışta. Xiaomi 10.000 mAh - 186,96 TL + 36,16 Kargo = 223,12 TL. (Banggood) Xiaomi 20.000 mAh - 126,90 TL. (Kargo bedava) (Türkiye) MOBİL ŞARJ 38 Mİ...
  8. Dub

Yardım Xiaomi müzik uygulaması

Aynen katılıyorum. Bu uygulama "Musicolet Müzik Çalar" üzerine başka müzik uygulaması tanımam.
  9. Dub

Soru Güncelleme hastalığı

Evet, nasıl yapılıyor?
  10. Dub

Yardım Albüm kapağı?

Bir mp3'ün tag bilgisinde albüm kapağı yüklüyse müzik uygulamasında kapak resminin görünmesi gerekir. Ama Xiaomi'nin müzik uygulamasında kapak fotoğrafının görünmesi için "OrhanBp" arkadaşımızın dediği gibi; Şarkı adı: Sanatçı: Albüm: bilgilerinin hepsinin dolu (nokta işareti de olsa bir veri)...
  11. Dub

Sohbet Müzik Önerileri ve Paylaşımları

Bu başlığı yeni fark ettim. Bir tane de ben bırakayım şuraya ;)
  12. Dub

Yardım instagram takılma sorunu

Bugün kendi kendine düzeldi instagram. Takılma yapmıyor. Bakalım böyle devam edecek mi?
  13. Dub

Yardım instagram takılma sorunu

Evet, son güncellemede de sorun devam ediyor. Bu takılmayı Instagram anasayfada yapıyor nedense. Diğer sayfalarda takılma olmuyor veya belli belirsiz oluyor.
  14. Dub

Rehber Miui Reklamları Nasıl Devre Dışı Bırakılır ?

MIUI sürümü bilgileri imzada yazıyor, fark etmediniz sanırım. MIUI 9.2.2.0 Global Geliştirici seçeneklerinin içine bakmıştım zaten, orada da öyle bir seçenek yok.
  15. Dub

Rehber Miui Reklamları Nasıl Devre Dışı Bırakılır ?

Ekran görüntüsü aşağıda hocam, ben göremedim.
Üst Alt