duality2 kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Mi8 Servis Pil Değişimi

Selamlar, Mi8 telefonumu pil değişimi için servise göndermeyi düşünüyorum alalı 3 sene olacak haliyle garantisi yok. Sahte pil veya farklı marka pil takmayacak ve işlem sırasında cihaza zarar vermeyecek en güvenli servis neresidir? Ayrıca göndermeden önce telefonun ayrıntılı olarak videosunu...
  2. D

Yardım Güncellemeleri tamamen kapatma

Beyler merhaba, Güncellemeleri devredışı bıraksam bile kendisi otomatik güncellemeyi indirip bana güncelleme indirildi, sistemi yeniden başlatın uyarısı verip MIUI 10 versiyonuna geçiyor. Benim bu güncellemeleri tamamen devredışı bırakmam lazım sürekli MIUI 10 indirmeye çalışıyor ve bildirim...
  3. D

Yardım Miui 9.5'e dönmek?

Şöyle ki bootloader kilidi açık değildi cihazın. Açmak istediğimde ise direkt açtı herhangi bir saat bekletmeden. O biraz garibime gitti.
  4. D

Hocam merhaba, yanlışlıkla da olsa 9.5 sürümüne döndüm. MIUI Fast Boot sitesi bozuktu birinden link istedim MIUI 10 diye 9.5'i atmış, kurdum MIUI 9 yazıyor şaka gibi oldu biraz :) Anti Rollback özelliğine baktığımda getvar variable not found diyordu sanırım anti-rollback bu telefonda yok...
  5. D

Yardım Anti Rollback Kontrolü Çalışmıyor

Merhaba, Mi8 cihazıma anti rollback var mı yok mu diye kontrol yapacağım adb üzerinden fakat getvar:anti FAILED (remote: GetVar Variable Not found) finished. total time: 0.003s şeklinde hata alıyorum. fastboot getvar anti komutunu kullanıyorum. fastboot devices dediğimde cihazı görüyor...
  6. D

Sorun geri dönüş maalesef neyse MIUI 10 flashlayalım yine belki bi umut düzelir umarım. Birileri yapmadan ben yapmayayım duman olmayalım :) 1538063969 Mi Mix 2de rollback yok diye biliyorum hocam dönüş yapılabilir. Bu videoda bootloader kilidi açmayı gösteriyor. Rehber - MI Flash Tool İle...
  7. D

Onu da düşünüyorum aslında ama bilmiyorum diğer taraftan kafamı karıştırıyorlar. Şu şekilde dediler " No, not work. My sugestion is to install TWRP for MI 8 (search in the forum, twrp for MI 8 by xcz 150), decrypt the phone or format partition (same results) and reflash the phone with xiaomi.eu...
  8. D

Tamamdır hocam teşekkürler, akşam gidince atacağım inşallah herhangi bir sorun yaşamam
  9. D

Anti Rollback herhangi bi engel oluyo mu peki telefonu yeni aldım ilk haftadan yalan etmemem lazım. Daha önce Mi4'e defalarca flash attım ama forum.miui da rollbackten dolayı olmaz dediler yine de. Bir de bir sürü brick yiyen var forumda biraz 3.5 attım o yüzden
  10. D

Dönülmüyor mu peki BL açık olduğu halde?
  11. D

Merhaba beyler, Miui 10 yükleyip pişman olanlardanım, bir günü kullana kullana aşırı derecede rahat çıkarıp, akşamları şarj bitsin de şarja takayım diye youtubedan video açıp kenara koyduğum telefonu Miui 10 güncellemesinden sonra günde iki kere şarj etmek zorunda kalıyorum. En az iki kat pil...
Üst Alt