Drkirpi kullanıcısının son içeriği

1. D

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.RJZMIXM İndirme Bağlantıları

Hayırlı uğurlu olsun sonunda beklenen güncelleme geldi arkadaşlar :)
  2. D

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.RJZMIXM İndirme Bağlantıları

archesm Hocam galiba yeni romu pilot olmayacak şekilde paylasmislar Dosya Boyutu 2.41 GB Linki bırakıyorum. https://xiaomirom.com/en/download/redmi-note-9-pro-joyeuse-stable-V12.5.2.0.RJZMIXM/
  3. D

Fatih hocamın dediği sürüm pilot sürümde yani pilot başvurusu yapmamis olanlar kullanamamakta.Suan için pilot sürümden çıkmasını beklememiz gerekiyor konuya bakacak arkadaşlar için bilgilendirme.
  4. D

Yardım İmei im çalınmış

Anakart değişimi olmuş.1 ay içinde kayıt olmazsa evofone u arayın kayıt ettirsinler çünkü bazen unuttukları cihazlar olabiliyor.
  5. D

MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro – Endonezya Kararlı Android 11 V12.5.1.0.RJZIDXM İndirme Bağlantıları

Romu kilitlemek dediği BL Kilidi kapamak gibi duruyor hocam.Sertifikalar yeniden yükleniyor falan bence onu kastetmiş.
  6. D

Soru Note 9 Pro Rom Sonrası Açılmıyor fastboot modada girmiyor

Bu cihazlar mediatek kullanıyor.Note 9 pro Snapdragon yani işe yaramaz daha kotu bile olabilir.
  7. D

Ben onu demedim ki :) Sizin cihazınız Joyeuse(Note 9 pro) attığınız rom Excalibur ( Note 9 pro Max) yani farklı cihazın romu oluyor :) Not: Aklınızda bulunsun Note 9 pronun hindistan sürümü yok.Note 9 pro sadece global ve diğer ülkeler için rom kullanıyor.
  8. D

Hayır her türlü o yetkili hesaba ihtiyacınız olucakti.Yapacak bizi yok ücretini verip yaptiricaksiniz hemde güzel bir sonuç çıkarırsınız.birdaha Kendi cihazım hariç başka cihazin romunu atmam diye :)
  9. D

Soru IMEI kaydı

Eng rom engineer rom demek :) yani bı nevi tamir romu
  10. D

Soru IMEI kaydı

Yalan söyleyerek satmak kolay :) Şuan mi 11 in eng romu bile yokken imkansız
  11. D

Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

Hocam yanlış anlıyorsunuz ben kaynak gösterin dedim kurallar gereği yoksa bende X3 Gtyi mantıklı buluyorum.Band 20 hariç :)
  12. D

Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

RSA Snapdragon ile geliyor tamamda dimensty olan cihazlarda da korumalar mevcut.Kaynak var mı elinizde ?
  13. D

Soru MIUI 11 ile MIUI 12.5 arasında ki farklar

Arb durumunu soruyor hocam.Bunu öğrenmek lazım.Arbye girince sıkıntı çıkıyor. Arb: Antiroll back
  14. D

Soru MIUI 11 ile MIUI 12.5 arasında ki farklar

Bence sadece pil için sürüm düşürmek gerekmez hocam ya.12.5 deki hizlilik ve yeni anismasyon özellikler falan derken 12.5 daha iyi gibi duruyor.
Üst Alt