dreko2000 kullanıcısının son içeriği

1. D

Soru İkonları büyültmek

Mecburen microsoft launcher kurdum. Onunla biraz birşeye benzedi KB2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. D

Soru İkonları büyültmek

Evet oluyor ama kendi launcherında da olsaydı iyiydi. Xiaomiden sonra oneplus kişiselleştirme açısından çok eksik geldi KB2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. D

Soru İkonları büyültmek

Ben de böyle büyük istiyorum ama menüde bu en büyüğü. Telefonum op 8t KB2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. D

Soru İkonları büyültmek

Çıkıyor ama ordaki en büyük boyutla bu kadar oldu. Daha büyültmek istiyorum KB2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. D

Soru İkonları büyültmek

İkon boyutlarını iostaki kadar büyültmek istiyorum ama yapamafım. Başka bir yolu var mı? KB2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. D

Soru 8T Bildirim ekranı uyandırmıyor

Hocam bir çözüm bulabildiniz mi? Ben de dünden beri uğraşıyorum
  7. D

Yardım Miui den saf androide geçiş

Üçncü parti uygulama filan da olmaz mı hocam? MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. D

Yardım Miui den saf androide geçiş

Arkadaşlar pixel roma geçeceğim ama engellediğim numaraları miui den nasıl aktarabilirim saf androide. Mesajları ve aramaları engellemeye devam edebilmek için MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. D

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

Teşekkürler MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. D

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

E devleti açınca böyle uyarı veriyor. İzinleri de verdim ama çalıştıramadım. Yolunu bilen varmı. Miglobe sabildeyim MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. D

Yardım A14 pro temasını türkçeleştirebilir miyiz

Hocam eline sağlık. Uyguşayıp geri dönüş yapacağım[emoji106][emoji106] MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. D

Hocam bir de şu tema var beğendiğim. Vaktiniz olursa bir el atsanız MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. D

Pazar süprizi oldu resmen. Agit77 hocam eline koluna sağlık MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. D

Güzel bir tema ama çoğu yeri çince. Türkçeleştirebilir miyiz MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. D

Rom Mi 8 Se Xiaomi.eu Miui 12.0.2.0 Stabil Sürüm İndirme Bağlantıları

Evet, doğrusu bu MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt