Dreamer62 kullanıcısının son içeriği

1. D

HyperOS Miui_RUBYIDGlobal_OS1.0.2.0_Mod by Promeo123 A14

link kırık hocam sana zahmet :)
  2. D

Mod Flag Secure Özelliğini Kapatma Modülü (Tekli Fotograflarda SS Almak)

mıuı için de denedim bu sefa cihaz L3'e düşüyor. siz hangi rom üzerinde denediniz eu mu yoksa stock mu
  3. D

Mod Flag Secure Özelliğini Kapatma Modülü (Tekli Fotograflarda SS Almak)

hyperos taiwan romda denedim işe taramıyor. bildirim gidiyor, netflix de siyah ekran üzerine foto video alıyor
  4. D

Rehber Redmi Note 12 Pro 5G - Google Camera Gcam

agc ve lmc gayet güzel ve tatlı fotoğraf çekiyor, cihaza özel xlm dosyası ile kullanırsan çok daha tatlı fotoğraflar elde edersin
  5. D

Google Camera Ports Download buradaki uygulamaları deneyerek bulabilirsiniz.
  6. D

Yardım Hyperos systemui plugin yükledim telefon açılmıyor

sadece vereceğim dosya çalışır her apksı çalışmıyor. https://s6.dosya.tc/server17/p431fd/HyperOS_SystemUI_Plugin.apk.html
  7. D

bu özellik yok :) 1703274978 titreme fotoğraf çıktısında olmuyor değilmi 1703275009 bunda confing henüz çıkmadı ama 8.8 sürümünde var istersen atabilirim
  8. D

bunda config düz hali bile çok iyi iş görüyor çekimleri benim açımdan çok tatmin edici renkleri çok güzel veriyor.
  9. D

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-BigKaka/f/dl42/ bu sürümü dene daha az kasıyor ve çekim kalitesi daha iyi 1701633969 yazılımsal bir durum buna çözüm yok geliştirici ancak daha iyi bir optimize yaparsa olur bir de bu sürümü dene bende çok az kasıyor...
  10. D

Mod MIUI Galeri Global Mod_v3.5.7.6[apk]

çok teşekürler :)
  11. D

Mod MIUI Galeri Global Mod_v3.5.7.6[apk]

güncelle hali var mıdır :)
  12. D

Rom Ruby MIUI TN V2.2 Custom Rom

virüs total uygulaması ile kontrol ederseniz görebilirsiniz
  13. D

siz böyle diyince araştırdım bulamadım ondan :) birde bu tn romda virüs çok var kullanacak arkadaşlar banka uygulamalarını kullanmasınlar dikkat etsinler
  14. D

kendi sitesinde 2.1 var siz 2.2 nereden buldunuz
  15. D

2.2 sürümü ile değişenler nedir
Üst Alt