draltus kullanıcısının son içeriği

1. D

Satış Vodafone Faturalı tarifeler 2024 güncel

Bilgi alabilir miyim
  2. D

Rom Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (tucana) - CrDroid 9.13 - Android 13

bende en son güncellmeyi tarif edildiği şekilde kurdum ama magisk ile root yaptığımda ramdisk no olarak görünüyor ve bankaclık ve safety net i geçemiyorum. en son günceleme ile gelen dynamic partition da mgisk hakkında bilgisi olan var mı
  3. D

Mod Mi Note 10/Pro Miui 12 Gelişmiş Kamera Modülü

One OS son sürüm ile denedim ama kamera da hiç bir değişiklik olmadı Pixel cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. D

Clone mod uzun pozlama çalışır durum da mı Daha doğrusu kamera da hiç bir değişiklik olmadı. Sanki yükleme miş gibiyim Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. D

25 mayıs güncelleme si oneos ta çalışmadı bende. Deneyen oldu mu Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. D

linkte ki verdiği miui camera mod u magisk ile yükleyin olacaktır. android 10 için bu versiyon ile sıkıntısız çalışıyor https://yadi.sk/d/rZenUhxzwA9A0w
  7. D

Data/ system / package_ cache Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. D

Örnek bir kaç resim Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. D

Arkadaşlar bilgi olsun diye yazıyorum. Mi note 10 cihazında global rom 12.0.2.0 da ve 12.0.3.0 da magisk ile yükledim ve tarif edildiği üzere data/system /app cache klasörünü sildim ve öyle denedim. Her iki global rom da da sıkıntısız çalıştı Özellikle belirteyim portre modu, clon camera ve...
  10. D

Rom Mi Note 10 / Pro Resurrection Remix 8.6.6 ( AOSP )

Miui kamera linki verebilir misiniz. Bulamadım Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. D

Eu stabil de çalışıyor mu. Deneyen oldu mu Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. D

Rehber Mi Note 10 Watermark / Fligran Düzenlemek

Tarif edilen şekllde yaptım. Ama bende de değişmedi MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. D

Tarif edilen şekllde yaptım. Ama bende de değişmedi MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. D

Üst Alt