Dr.Freeman kullanıcısının son içeriği

1. Dr.Freeman

İnceleme MIUI 10 - 9.3.7 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Yav mi 5s plus a 60 fps gelmişti ne güzel geçen güncelledim güncelleme detayında da kamerayla ilgili bi bilgi yoktu fakat kaldırılmış bilginiz varmı acaba ???
  2. Dr.Freeman

Duyuru MIUI Türkiye Fotoğraf Yarışması Sonuçları

Çok uzak kaldım yeni gördüm sonucu Teşekkürler angel~~
  3. Dr.Freeman

Yardım Miui 9 7.8.31 Global Beta Sorunları

Teşekkürler. Böyle olması güzel lg g2 flashlarken az uğraşmıyordum angel~~
  4. Dr.Freeman

Hocam google apps gereklimi twrp'den geri dönmek için wipe yaptıktan sonra gider sanırım ?
  5. Dr.Freeman

Şimdi eski roma dönmeye çalıştım da google apps yüklemek gerekiyormuydu? ben direk zip dosyasını twrp'den yükledim cihaz açmıyor kendini ?
  6. Dr.Freeman

Şimdi eski roma dönmeye çalıştım da google apps yüklemek gerekiyormuydu? ben direk zip dosyasını twrp'den yükledim cihaz açmıyor kendini ?
  7. Dr.Freeman

Şuan karşılaştığım sadece kulaklık sesindeki ciddi düşüş onun dışında detaylı incelemediğim için farkedemedim.
  8. Dr.Freeman

Rehber Xiaomi Mi 5S Plus Twrp Ve Root Yükleme Resimli Anlatım

Çok teşekkürler aylar önce vazgeçmiştim artık çok şükür oldu. clap~~
  9. Dr.Freeman

Rehber Mi 6 7.8.24 kamera performansı

Evet kamera güzel fakat yazılımının yetersiz olduğunu düşünüyorum. Mesela 1080p 60fps gibi önemli bir seçenek yok. Ayrıca diğer kamera uygulamalarına göre netlik konusunda yetersiz kalıyor. Örneğin Open Camera uygulamasında fotoya yakınlaştığınızda bir tık daha net ve kaliteli gibi.
Üst Alt