Dr.Ali kullanıcısının son içeriği

1. D

İnceleme Syberia Project Kurulum Tanıtım İnceleme ve Detay Bilgilendirme (Android 9.0 Pie)

Öncelikle konu sahibine yardımları için teşekkür ederim. Romu bugün kaldırdım. Stabil olduğunu düşünmüyorum. Bağlantının kötü olduğu bir bölgede sürekli whatsapp mesajlarınız kontrol ediliyor hatası verdi. Wifi açınca dahi mesajın gelmesi 1 2 dakika sürdü. 2. olarak gps hiçbir şekilde çalışmadı...
  2. D

İnceleme Syberia Project Kurulum Tanıtım İnceleme ve Detay Bilgilendirme (Android 9.0 Pie)

Yanlış bilgi gerek yok ona. Şuan tüm bilgilerim telefonda duruyor bütün ayarlara baktım ve bug ile karşılaşmadım.
  3. D

Son 1.3 versiyonunu yükledim. Yükleme bittikten sonra tekrar wipe yapmayana kadar saçma sapan hatalar verdi. Wipe yapınca düzeldi. Yükleme adımlarına ekleyin hocam.
  4. D

Birazdan yükleyeceğim. Gapps'ı Android 9 seçeceğim değil mi? Bir de Wipe işlemlerini açar mısın? İnternat storage dışında hepsini seçeyim mi? Birde ben standart kullanıcıyım. Magisk kurmasam sorun olur mu?
  5. D

Soru Mi5 için MIUI 8-9 a dönmek?

Sonucu yazae mısınız
  6. D

Şarj süresi ve şebeke problemi benim için çok önemlidir. Bu romun şarjı miui 10'a göre nasıldır?
  7. D

Rom Xiaomi Mi5 | Custom Romlar + İndirme Linkleri + Video

Paranoidte saçma sapan hatalar var. Parmak izi çok stabil değil. Şehirler arssı yolda telefon iyi çekmiyor. Hocam önerebileceğiniz batarya odaklı başka rom var mı? Benim en büyük sorumum miui daki bildirimleri açmak için çift parmak kullanma zorunluluğu i... 8.0.2 önermiştiniz. Onu direkt...
  8. D

Parandroid yükleyin hocam. Arkadaş sayesinde yükledim. Grenify sayrsinde %72 şarj 2 sa 35 dk ekran sürem var. Gece kullandığım için ekran kısık. 3g de. Bana fazlasıyla iyi geldi. Sayın hocam parandroid te ikonları klasörleyince kötü bir görüntü oluyor. Ayarlara baktım bir şey bulamadım. İkon...
  9. D

Teşekkürler...
  10. D

Ayrıntılı cevap için teşekkürler. Hatam stabil romdan geçmek. Yarın halledeceğim. Son olarak twrp paylaşabilir misiniz? Adb den iki komutla yükledim. Birde 3 4 komutla yükleyen vardı. Hangisi sağlıklı?
  11. D

Ayrıntılı bilgilendirmeniz için teşekkürler. Elinize sağlık. Sabahtandır parandroid yüklemeye çalılıyorum. Twrp aosp ve en önemlisi uyumlu gapps ı atar mısınız. Bire hangi romdan geçiş yapayım? Kararlı 8.2.2 var şu an. Teşekkürler Kullandığınız gapps ı yazmışsınız. 7.1 pico 120 küsür mb...
  12. D

Rom MiuiPro(TR) ROM - Xiaomi Mi5

Hocam bende parandroid e geçeceğim. Miui a göre performansı nasıl? Birde ortalana kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Miui de kaç saat alıyordunuz? Teşekkürler. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt