dpolat_62 kullanıcısının son içeriği

1. dpolat_62

Yardım note 8 pro cihazım açılmıyor ne fastboot nede ekran var

Bilgisayara bağlayınca port veriyormu eğer port vermiyorsa ses açma + ve ses kısma - tuşuna aynı anda basılı tutarak bilgisayara bağlamayı deneyin
  2. dpolat_62

Soru redmi note 10 twrp kaldırma

stock recovery.img dosyasını yüklerseniz veriler silinmeden kalkacaktır
  3. dpolat_62

Yardım Mikrofon ve kulaklık sorunu

V13.0.4.0 denedinizmi son sürümde sorun yazılımsal ise gidermiş olma ihtimalleri yüksek
  4. dpolat_62

Yardım k40 gaming çin rom Root Yapan Var mı

magisklemi root yaptınız magiskle root yaptıysanız cihaz logoda kalıyorsa ilk orjinal boot dosyasını atıp cihazı çalışır hale getirin ondan sonra farklı magisk sürümlerini deneyin
  5. dpolat_62

Soru Redmi note 8 pro root atma ve twrp

twrp yüklediğinizde yeniden yazılım atılınca twrp gider rootu full kaldırmak isterseniz orjinal boot dosyasını atmanız lazım twrp>backup dan boot yedeğini alırsanız ileride root yüzünden oluşacak (miuı yazısında kalma vs) bir sorunda backup ı geri yüklediğinizde sorun ortadan kalkacaktır
  6. dpolat_62

Yardım Miui 13 güncellemesi sonrası

V12.5.2.0 tavsiye ederim
  7. dpolat_62

Çözüldü Modül sonrası MIUI logosunda kalıyor

rootu kaldırmak için orjinal boot dosyasını yüklemeniz lazım halen sorun devam ederse full yazılım şart
  8. dpolat_62

Yardım Magisk surum degisme

doğrudur aynı işlemleri yaptıktan sonra magisk 23.0 yüklü olacaktır
  9. dpolat_62

Soru Redmi Note 6 Pro Hard Brick Anında Bağlantı Kesilmesi

yeni sec flash takılıp dump yüklenmesi lazım biraz maliyetli olur
  10. dpolat_62

bi sıkıntı olacağını sanmıyorum
  11. dpolat_62

magiski uygulamasından kaldırın ondan sonra twrpden magisk 23.0 zip i kurun tamamdır
  12. dpolat_62

Yardım Mikrofon ve kulaklık sorunu

cihaza orjinal rom mu attınız yoksa custom rom mu
  13. dpolat_62

Yardım Miui 13 güncellemesi sonrası

12.5 sürümüne düşürebilirseniz sonraki çıkacak stabil sürüme kadar şarj ve logo sorunu ortadan kalkacaktır
  14. dpolat_62

Yardım Mi 6 Şarj Çabuk bitmesi

batarya alırkan üretim yılına dikkat etmek gerekiyor sıfır batarya olsada üretim tarihi 2019 sa rafda ömrü azalmıştır. Orjinal mi bataryası mi6 için güncel tarihli bulmak çok zordur ama deji vb markalar güncel tarihli bataryalar üretmektedir
  15. dpolat_62

Yardım Direnç İle IMEI atma hkk.

Direnç değişimini sıkıntısız yapılırsa Bi sorun çıkmaz direnç değiştirerek birçok xiaomi repair yaptım Bi sıkıntı olmadı
Üst Alt