dorx kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Şebeke Sorunu İmei Atma Randevu

Hadi ya poco lar a 2020 olanlar atılıyor diye biliyordum
  2. D

Bir sorum daha olacak Poco X3 NFC ye sim 1 ve sim 2 ye birlikte imei atılır mi çünkü 2 sim kartim var da
  3. D

Az evvel dedigini yaptik sim1 i sim2 ile değiştirdim sebeke geldi 1 arama yaptim sinra tekrar gitti birazdan sim 2 ye taktigimi sim 1 tekrar takacagim. Bu arada 2 hattim sim1 sim2 diye
  4. D

Yapilmadi randevu alindi 24 saat sonra aktif olacak yeniden baslat dedi sonra getir imei atalim dedi. Tekrar götürür um sikinti degil ama randevu nasil alınıyor sorgulatmak yapılıyor mu acaba
  5. D

Merhabalar Poco X3 NFC telefon Şebeke kesildi Randevu için Telefoncu götürdüm 90 tl aldı. 24 saat içinde şebeke gelir dedi Sonra getirir imei atarız dedi 24 saat geçti Malesef şebeke diye birşey yok çift hat kullanıyorum elimde eski telefon imei var nasıl olacak ?
  6. D

Yardım Poco X3 arama ekrani sorunu

Merhabalar telefon aramasi geldiğinde ekran tuş kilidinde ama normal kilitsiz ekranda da arama geldiğinde gelen arama görünmüyor. 4 5 kere çalıyor bazen görünüyor. Genel de görünmüyor arama bitince kim aradığını görüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. D

Rehber Redmi Note 9s Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

sağolsun Zenex 'le görüştük yardımcı oldu bakalım artık durum neyi gerektiriyorsa öyle yapacağız çok teşekkürler
  8. D

işte arkadaşın arkadaşı 2 3 arkadaş aracılığı var telefonu değiştirmiş işte ulaşamadık bir kaç gündür. twrp denedim kullanırız kaldırırız vs dedim yüklenmedi. Orada da not allowed in locked state yazıyor
  9. D

Peki başka bir hesapla telefon unlocked acabılır mıyız keza ben emiyorum %99 korece yazı 633***413 korece yazı diyor ibrsey olmuyor. ?
  10. D

Yardım Redmi Note 9 Mi Hesabı

Merhabalar Redmi note 9 mi hesabı şifresi unutulmuş. cihaz açılışta account kalıyor. fast moddan twrp yapınca da "not allowed in locked state" kalıyor yani anlayacağınız ne ileri ne geri öyle ekran da bekliyorum Unlocker şifresi var ekranda yazıyor onunla ne yapacagım bilemedim. yardımcı...
Üst Alt