dorothy kullanıcısının son içeriği

1. dorothy

Sohbet iOs'tan Android'e Geçiş :)

Hayırlı olsun hocam öncelikle,Eğer varsa başka Bir Bluetooth kulaklıktan deneme yapmanızı öneririm.
  2. dorothy

Diğer Facebook Hesabım Kapatıldı

İsim soyisim rastgele yaptıysanız kimliğin işe yarayacağını sanmıyorum
  3. dorothy

Rom Redmi Note 7 Global Kararlı v11.0.6.0 PFGMIXM İndirme Bağlantısı

Saçma sapan güncellemeler yapıyorlar şunu düzeltemediler ya :D daha da düzeltmezler
  4. dorothy

Yardım Note 7 öldü

Custom rom deneyebilirsiniz
  5. dorothy

Madalya 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

Gazi Mustafa Kemal Paşanın ve Aziz şehitlerimizin izinden gittiğim için gurur duyuyorum Rabbim yolundan ayırmasın 19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun.
  6. dorothy

Soru Redmi note 9s Arayüz pişmanlığı

Herkes rom atmaktan anlıyor diye bişey yok,yazılım dediğin kullanıcısını başka romlara mecbur bırakmaz dostum
  7. dorothy

Soru Redmi note 9s Arayüz pişmanlığı

Yazılım olmadıktan sonra ne yapalım onlara?
  8. dorothy

Yardım Redmi Note 7 İmei

Satın aldığınız yeri arayın ne malum öbür imeinin de çalınmayacağı,işinizi garantiye alın bence en iyisi.
  9. dorothy

Rom Xiaomi.eu MIUI 12

Yükledikten sonra: Cihazım twrp modda kaldı açılmıyor Miui 11 geri dönme Telefonum fastboot modda kaldı
  10. dorothy

Soru İphone 7 ve note 8 ekran

Malzeme kalitesi en büyük etken,ayrıca iPhone’da çift etki alanlı piksel teknolojisi var
  11. dorothy

Ana Başlık MIUI 12 Geliyor!

Biz buna satış politikası diyoruz hocam :) sürekli yenilik ve güncellik getiren bir marka gibi gösteriyorlar kendilerini.
  12. dorothy

Bu denilen yeni özelliklerin çoğu olmayacak,Miui 11de gelecek dedikleri şeylerden yeller esiyor,örneğin milan yazı tipi.
  13. dorothy

Güzel duruyor ama asıl önemli olan bildirim problemlerinin düzeltilmesi, bence bunda da düzeltilmeyecek
  14. dorothy

Yardım Ghost Screen ( Hayalet ekran) sorunu

Kodla olacak iş değil bu hocam tek çözüm ekran değişimi
  15. dorothy

Yardım Redmi note 7 ghost screen

Redmi note 4x vardı beni de pubgye alıştırmışlardı hunharca oynardım bana mısın demedi 2 seneden fazla kullandım sonra anneme verdim sapasağlamdı hala da sağlam,sonra note 7 aldım hiç oyun oynamadım 5.ayda ghost screen çıktı aralarında 2-3 kat fiyat farkı var sözde ama kalite yarısı etmez.
Üst Alt