Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• merhaba iyi günler herkese k 20 pro için önerdiğiniz vpn var mı arkadaşlar şimdiden teşekkürler yardımlarınız için
    Merhaba iyi günler herkese son bı haftadan beri telefonum ekrani kendiliğinden geri gidip geliyor sayfadan çıkış yapıyor bazen de donma yapıyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    Model k 20pro
    Mui10 versiyonunda kullanıyorum 11 versiyonunu daha önceki telefonuma yüklediğim için bazı sorunlardan dolayı yüklemek istemiyorum 12 versiyon güncelleme gelmedi hala. fikirleriniz için teşekkür ederim şimdiden
    Emre çiçek
    Emre çiçek
    Aynı sorunu redmi note 7 de yaşamaktayım ben sanal tuşları kaldirmistim ve elim falan değiyor da çıkıyorum diye düşünerek ama lakin öyle değil kendi kendine çıkıyor ve ekran donuyor gibi bir durumla karşı karşıya kaldım şuanda Instagram durduldu hatası almaktayim
    Merhaba iyi günler herkese son bı haftadan beri telefonum ekrani kendiliğinden geri gidip geliyor sayfadan çıkış yapıyor bazen de donma yapıyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    Model k 20pro
    Mui10 versiyonunda kullanıyorum 11 versiyonunu daha önceki telefonuma yükseldiğim için bazı sorunlardan dolayı yüklemek istemiyorum
    Merhaba iyi akşamlar arkadaşlar red mi k20 pro kullanıyorum telefonuma note 10 pro daki vlog programı nasıl yükleyebilirim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt