dogukanishere kullanıcısının son içeriği

1. dogukanishere

Güncelleme Xiaomi Mi Band 4 - Uluslararası Yazılım [İnternational Firmware]

Bu yazılımı yüklersek garanti dışı kalır mı cihaz?
  2. dogukanishere

Soru Mi Band 4 Türkçe dil ve karakter

Ama Türkçe karakter sorunu hala devam ediyor.
  3. dogukanishere

Araçlar Mi Fit 4.0.6 [Custom Version][Caller ID Fix ][MI Band 4/3]

Anladım bilgilendirme için teşekkür ederim.
  4. dogukanishere

Araçlar Mi Fit 4.0.6 [Custom Version][Caller ID Fix ][MI Band 4/3]

Çok teşekkür ederiz paylaşım için. Orijinal yazılım mıdır? Kaynak nedir? Google haritalar derken mi maps uygulaması gibi bir özellik mi geldi?
  5. dogukanishere

Soru Mi Band 4 Türkçe dil ve karakter

Beklemedeyiz. Yeni gelen 0.50 güncellemesinde de Türkçe karakterle ilgili bi numara yok :/
  6. dogukanishere

Çözüldü MiBand 4 Uyku Takibi Yapmıyor

Sorun çözüldü. Eğer saatte DND açıksa kapatın. Do not disturb yani rahatsız etme demekmiş.
  7. dogukanishere

Çözüldü MiBand 4 Gelen Aramaları Göstermiyor

Sorun çözüldü. Eğer saatte DND açıksa kapatın. Do not disturb yani rahatsız etme demekmiş.
  8. dogukanishere

Çözüldü MiBand 4 Gelen Aramaları Göstermiyor

Merhaba bu bileklikle ilgili 2.yardım konum ve daha ilk günden sıkıntı yaşamam midemi bulandırdı açıkçası. Telefonu ingilizce yaptım, MiFit sildim yükledim, bilekliği fabrika ayarlarına döndürdüm. Ama yine de uygulamayı yükleyip sildiğimde arama geliyor tek seferliğine daha sonra hiç tepki yok...
  9. dogukanishere

Çözüldü MiBand 4 Uyku Takibi Yapmıyor

Merhaba arkadaşlar. Yeni cihazım dün sabah elime ulaştı. Ayarlarımı yaptım ama işte olduğum için fazla kurcalayamadım. Heart rating ve Sleep Assistant açık, ayriyeten bileklikten de DND açık konumda. 8 saat uyku uyumama rağmen hiç kaydetmemiş. Sebebi nedir? Aynı problemi yaşayanlar var mı?
Üst Alt