dogukan.dw kullanıcısının son içeriği

1. dogukan.dw

Sohbet Mavi Ekran Hatası Veren Mi Max 2

Arkadaşlar fotoğraflarda gördüğünüz gibi. Sizce sorun Anakart mi? Ve ne kadar maliyet tutar?
  2. dogukan.dw

Soru Ekran beyaz rengi

Aynı sorunu yaşıyorum. Ekran dengesiz bir şekilde ansızın sanki okuma moduna almışım gibi sarılaşıyor. Şimdilik bulduğum tek çözüm yolu Papara uygulamasına gir çık yapınca eski beyaz renge geri kavuşuyor.
  3. dogukan.dw

Soru Mi 9 Se Kulaklık Sorunu

Hocam bende Mi Max 2 ve Mi 9 SE kullanmış birisi olarak size Xiaomi konusunda katılıyorum. Yazılımsal sorunları bitmeyen ürünlere sahip firma. Elimdeki Mi 9 SE'yi eskitince Oneplus'a geçeceğim. Android'in iPhone'u resmen
  4. dogukan.dw

Yardım MI 9 SE - MIUI 12 EU ROM KURMA HATASI

ARKADAŞLAR MERHABALAR BUGÜN EU ROM MUIU12 KURMAK İSTEDİM FAKAT KURDUĞUMDA Recovery updater process ended with error=7 hatası ALIYORUM. TELEFONU AÇMAK İSTEDİĞİMDE İSE Mİ YAZISINDA KALIP DURUYOR. NASIL ÇÖZEBİLİRİM?
  5. dogukan.dw

Rom [GRUS] Mi 9 SE HavocOS 3.2 [10.0] [OFFICIAL] [24.02.20]

Hocam bunu twrpden falan mı flashlayacaz?
  6. dogukan.dw

Hocam ne demek istediğinizi anlamadım. Verilen sourceforge linkinde 2 tane zip var. Biri full 190 MB civarı, basic 80 MB civarı
  7. dogukan.dw

Hocam bu Gapps'ın full olanını mı indireceğiz yoksa basic olan mı?
  8. dogukan.dw

Yardım Stock kamera galeri problemi

Google Fotoğraflar uygulamasını indirip kullanmayı deneyin
  9. dogukan.dw

Yardım Mi 9 SE - MIUI 11 Masik ROM TWRP'yi Bozdu

Arkadaşlar forumda bir arkadaş MASIK ROM 8.0 paylaşmıştı. Pil performansını merak ettiğim için yükledim. ROM'dan su anlık çok memnunum fakat TWRP bozuldu. Random kelimelerle oluşturulmuş klasörler ile dolu TWRP. Örneğin ROM yüklemeye çalışsam da telefonun dosya yoneticisindeki mevcut klasörler...
  10. dogukan.dw

Rom Mi 9SE Masik 6.7 Stable [29/8/2019]

BU ROM BİR EFSANE FULL MOBİL VERİ %30 SARJ VE 2 SAAT 20 DAKİKA EKRAN SÜRESİ. ŞARJDAN ÇIKARALI 2 SAAT 30 DAKİKA OLDU. 4 AYDIR KULLANDIĞIM EN İYİ ROM MASİK OLABİLİR
  11. dogukan.dw

Yardım Mi 9 SE - Pil Performansının En İyi Olduğu ROM Hangisidir?

Mi 9 SE'de en iyi pil performansı veren ROM ve sürümünü yazabilirseniz çok sevinirim.
  12. dogukan.dw

MIUI 11 Mi RooM MIUI 11 Beta 20.3.26

Mi 9 SE yok geriye kalan tüm modeller var. Şaka mı?
  13. dogukan.dw

Yardım Mi max 3 alınır mı?

Tasarım konusunda yazdıklarım kişisel fikrim olsa da pil performansı ve kamera konusu kanıtlanmış değerler hocam
Üst Alt