Do_me_a_favor kullanıcısının son içeriği

1. Do_me_a_favor

Soru Yurtdışı kayıtlı cihaz almak uzun vadede sorun yaşatır mı ?

Arkadaşlar Xiaomi redmi note 8 pro ilanları var birçoğu yurtdışı kayıtlı. İmei'side kayıtlı sanırım 1300 1400 tl civarında satılıyor. Garantililer 1700 2000 arası satılıyor. Bunun garantisi yok. Ben bu cihazı alsam sorun yaşar mıyım ? İlerleyen yıllarda cihaz kapanır mı veya başka bir sorun...
  2. Do_me_a_favor

Soru Xiaomi airdots iPhone'da çalışır mı ?

iPhone se telefonum var Bluetooth 4.2 desteğine sahip xiaomi airdots çalışır mı bu telefonda ?
  3. Do_me_a_favor

Soru Xiaomi redmi airdots Bluetooth

Redmi airdots almayı düşünüyorum telefonum iPhone SE ve Bluetooth 4.2 desteğine sahip ama airdots 5.0 Bluetooth sürümüyle geliyor. iPhone'larda çalışır mı çalışsa bile iphone se Bluetooth 4.0 olduğu için sıkıntı çıkarır mı ?
  4. Do_me_a_favor

Soru 2 yıllık Mi 6 alınır mı ?

O halde alacağım teşekkür ederim
  5. Do_me_a_favor

Soru 2 yıllık Mi 6 alınır mı ?

Cihaz temiz ve pil durumu iyi sizce alınır mı ? Aslında yarın almayı düşünüyorum ama size sormak istedim. Sorun yaşar mıyım ?
  6. Do_me_a_favor

MIUI 11 Belki de hepimizin hayali yıkılacak

Hocam noldu banada anlatsın biri anlamadım
  7. Do_me_a_favor

Soru Mi 6'nın 4.5g çalışıyor mu ?

Hocam birde benim alacağım belki çin versiyonu olabilir sıkıntı çıkarır mı ?
  8. Do_me_a_favor

Hocam google kamera normal kameradan daha mı iyi performans veriyor ? Birde volte nedir? 1573569216 Google kamera etkinleştirmekte baya uğraştırıcı diye duydum
  9. Do_me_a_favor

Ben mi 6 alacağım ancak 4.5g kafamı karıştırıyor volte etkinleştirme felan diye birçok konu gördüm neyin nesidir bu hattımı takınca kullanamayacak mıyım 4.5g ? Birde güncelleme ile kamera performansı iyileştirilecek diyorlardı onu yaptılar mı ?
  10. Do_me_a_favor

Soru Mi 8 Se hakkında düşünceleriniz ?

Valla şüpheye düştüm eğer alma diyorsanız yani beni uğraştıracaksa almayayım
  11. Do_me_a_favor

Utanarak söylüyorum ki Huawei P20 Lite 2 ay önce bunu almaya mecbur kaldım
  12. Do_me_a_favor

Şuanki cihazımla takas önerildi eğer güzelse takas edeceğim. birkaç sorum var. Ekran formatı 16:9 ayarında mı yani ele sığmayan geniş bir telefonmu yoksa 18:9 en olarak dar bir telefonmu ben dar olmasını tercih ediyorum onun haricinde bir sorunu var mı ? Memnun kalır mıyım ?
Üst Alt