Dmrhrn285 kullanıcısının son içeriği

1. Dmrhrn285

Rom Mi 10T - Mi10T Pro - K30S Ultra Global Romlar

merhaba iyi günler mi 10t pro cihazım var global rom yüklü imei repair yapılmış son gelen 12.0.11.0 romuna güncelleme geldi yaptıktan sonra bazen aramayı kapatmaya çalışırken kapatma tuşu donuyor normal mi yoksa bu sorunu yaşamayacağım tavsiye bir rom var mı
  2. Dmrhrn285

Rom Redmi Note 8 Pro - MIUI v10 V10.4.1.0 PGGMIXM - Global Kararlı Rom

peki bu cihaz sürekli yeniden başlıyor ve bootta kalıyor fastboot moda girmiyor nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?
  3. Dmrhrn285

Rom Redmi Note 8 Pro - MIUI v10 V10.4.1.0 PGGMIXM - Global Kararlı Rom

merhaba iyi günler cihazım brick oldu ve test point noktalarını bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.iyi forumlar
  4. Dmrhrn285

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - TEST POİNT - EDL MOD 'a Alma

ustam cihazı sökmeden edl moda alma yöntemi var mı?
  5. Dmrhrn285

Yardım Bütün Xiaomi Modelleri İçin Bootloader kilidi Kırma

peki edl mod üzerinden bootloader kilidini kaldırma şansımız var mı ?
  6. Dmrhrn285

Diğer [Ücretli] Xiaomi EDL Yetkili Hesap. Brick MI 8 Kurtarma Rehberi

suan benim yetkili mi hesabi alabilecegim tavsiye ettiginiz veya bildiginiz birileri var mi? suan cok acil lazim da
  7. Dmrhrn285

Diğer [Ücretli] Xiaomi EDL Yetkili Hesap. Brick MI 8 Kurtarma Rehberi

suanda s-unlock sitesine erişim sağlayamıyorum siteye girebilen var mi veya bu normal mi siteye girememek?
  8. Dmrhrn285

peki yetkili mi hesabi tam olarak ne isime yarar bilgi alabilecegim site var mi bildigim kadariyla sadece hard brick veya brick olan cihazlara islem yapma yetkisi sagliyo diye biliyorum.
  9. Dmrhrn285

Merhaba forum.miuiturkiye üyeleri benim tam olarak arayıp da bulamadığımı inşallah burda bulurum. Bütün xiaomi cihazlar için geçerli Bootloader kilidini bypass yapıp gerekli işlemleri yapabileceğim veyahut bootloader kilidini hiç beklemeden açabileceğim bir box,dongle veya bir araç var mı...
  10. Dmrhrn285

Yardım Mi 5x yazılım

Maalesef söylemediler.sadece donanimsaldir dedi
  11. Dmrhrn285

Yardım Mi 5x yazılım

Mi flash tool ile iki kez yaptim.iki telefoncuya goturdum onlar da donanimsal olabiliecegini soyledi
  12. Dmrhrn285

Yardım Mi 5x yazılım

Merhaba ikinciel aldigim bir mi 5x cihazin yazilimsal sıkıntısı oldugu soylendi.telefon yazilimi alıyor.ancak surekli yeniden baslama sorunu oluyor.acil yardim ederseniz sevinirim. Tesekkurler.
Üst Alt