dluffy1 kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Redmi k40 gaming yalnızca miui 12 de açılıyor.

Cihaza costum rom yükledim brick oldu.spflash tool ile rom yüklendi imeiler gelmedi.fastboot stok rom yükledim nv data is currupt hatası oldu.sadece eng rom da açıldı.adb komutlarıyla indirdiğim nv data img. yükledim(cihazın yedeğinde yok) artık cihaz sadece android 11 de açılıyor.wipe.vs...
  2. D

Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

Tamam anladiğim.güncelleme sifirlama yapilaz diyorsunuz.fiyat icin dönüş bekliyorum
  3. D

Yani güncelleme ve sifirlama yapmayin mi diyorsunuz ?güncelleme ve sifirlama yapilmaz demissiniz
  4. D

İmeiler gelirmi.kalıcı olurmu.güncelleme ile gidermi.işlem sonrası güncelleme yapabilirmiyim.fiyat bilgisi bekliyorum
  5. D

Redmi k40 gaming sadece eng romda açılıyor.mi flas ile başka resmi romlar denendi hep recovery e düşüyor.wipe vs denedim.factory img yazan rom açılıyor.imei ve seri no yok olmuş.kamera vifi herşeyi çalışıyor.değişik versiyon miflash denedim.twrp de system root hataları var.cihaz çin...
  6. D

Çözüldü Rom sonrası telefon açılmıyor

Konu netleşmemiş.redmi k40 gaming custom rom sonrası sadece factory images de açılıyor.yani engineer rom.mi flash ile resmi romlar denedim recovery e düşüyor.vipe felan denedim.twrp de system root hatalari var.kilit acik tşk.
Üst Alt