dkaya kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Mi Note 3 Mi Logosunda Takılı Kaldı

Test point yöntemi ile bunu çözmek mümkün mü acaba?
  2. D

Rehber Mi Note 3 için Test Point Metodu ile Unbrick Yapma Anlatımı

Benim de genelde mi logosunda bazen de miui renkli logoda kalıyor. Recovery moda geçmiyor fastboot moda geçiyor. Bir kere şu uygulama ile şu şekilde görebildim daha da göremedim. Tamir kısmında bir arkadaş emmc arızasıdır demişti ve yapana rastlamadım dedi. Telefon gerçekten öldü mü yoksa bir...
  3. D

Çözüldü Mi logosunda kalıyor

Hocam bu mevzu Mi Note 3 için de geçerli olabilir mi? Telefon mi ve miui ekranında kalıyor. fastboot kısmı açılıyor sadece. Bootloader gibi işlerle hiç uğraşmadığım için açmamıştım. İşlemi yapmaya çalışıyorum ama şu hatayı veriyor. 'fastboot' is not recognized as an internal or external...
  4. D

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

fastboot ekranına geçebiliyor. Daha öncede yaptı gibi hatırlıyorum kendiliğinden düzelmişti. Teşekkürler.
  5. D

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Xiaomi Mi Note 3 cihazım Mi logosunda kalıyor. Yazılımı sıfırlamadan kurtarma ihtimali var mıdır?
  6. D

Yardım Mi Note 3 Mi Logosunda Takılı Kaldı

Benimde şu an Mi logosunda takılı kaldı. Bir çözüm bulabildiniz mi acaba? Sanki daha önce de olmuştu ve kendiliğinden düzelmişti. Bir ara MIUI yazısı çıktı o ekranda da bekletince kapatıp açtım yine keşke bunu yapmasaydım belki açılırdı. Sabaha kadar açık kalsın belki açılır bilemiyorum...
  7. D

Anket Redmi Note 9s Toz Problemi Yaşayanlar için Anket

Almışken 128 almak isterim ama Pro ile aralarındaki fiyat farkı azalınca biraz fazlaymış gibi geliyor :) Amazonda da 128'liğin Amazon fiyatı biraz yüksek 2950 TL. 64 Gb yeterli olur mu sizce? Gerçi annem kullanacak fazla uygulama kurmaz gerekirse hafıza kartı alıp fotoları videoları onun içine...
  8. D

Evet Amazon.com.tr hakkında çok iyi şeyler duydum. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta satıcının Amazon olması. O zaman sıkıntı olmuyor. Geri iade konusunda en sorunsuz orası gözüküyor. Hardware Plus geçen gün canlı yayın yapmıştı. Orada onlara garantisi en iyi olan telefon hangisi demiştim...
  9. D

Ben de anneme almayı düşünüyordum. Xiaomiyi seviyorum ancak bu kötü oldu. Şimdi aldıktan sonra da servisle uğraşmak istemem. Belki Amazondan alıp sıkıntı olursa geri iadesi daha rahat şekilde yapabilirim. Sanırım 30 gün geri iade koşulu varmış. O süre içinde de kronik sorunu varsa zaten belli...
  10. D

Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

Bunu ben de merak ediyorum. Sıkıntılı bir durum. Hangi serilerde olup olmadığını bilsek iyi olurdu. Xiaomi gerekirse o serileri toplatıp yeni serilerin satışını yapabilmeliydi. Şimdi aldıktan sonra iade etmek, değiştirmek veya servise göndermek gibi işlemlerle uğraşmak istemeyiz. Keza yazılım...
  11. D

Diğer Redmi Note 9,9S ve 9Pro almanızı önermiyorum..

P40 Lite'ı beğeniyorum ancak google sorunları biraz endişe ettiriyor. Birçok banka uygulaması kurulamıyormuş. Google olmadan gerçekten sıkıntısız mı?
  12. D

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Hangi kılıfı aldınız hocam.
  13. D

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar bu telefonu Anneme almayı düşünüyorum. Kronik sorunlarından bahsediliyor bu yüzden endişe içindeyim. Ne derseniz? Migrostan almayı düşünüyorum. Bir sorun olursa sanırım oraya veriyoruz. Önerir misiniz? 128 GB olanı düşünüyorum yaklaşık 3200 TL. 3 seneye yakın Xiaomi Mi Note 3...
  14. D

Yardım Mi note 3 batarya değişimi hakkında

Orijinal batarya nerede satılıyor peki? Orijinal diye çakmalarına denk gelmeyelim. İstanbulda bu işi iyi yapacak bir servis var mıdır ? Mesela gsm iletişim iyi midir?
  15. D

Soru vowifi hakkında

Romla da alakası olabilir aynen. Ben global standart rom kullanıyorum.
Üst Alt