DKaramazak kullanıcısının son içeriği

1. DKaramazak

Yardım WhatsApp grup bildirimi özel mesajmış gibi gözüküyor.

''Ayarlar > Bildirimler > Bildirim çubuğu'' sekmesine girip ''Android'' i seçer misiniz ? Sorunun MIUI bildirim çubuğunda olduğunu sezdim.
  2. DKaramazak

Haber sakın ola cepporttan ürün alayım demeyin..Garantiymiş ,servismiş hepsi boş

Alo 175 Tüketici Danışma Hattı'nı arayarak durumu bildirebilirsiniz. En sağlıklı yol budur.
  3. DKaramazak

Soru Redmi Note 8 "Geçersiz Numara"

Bu numaradan bir çok kişi aranmış ve aranan kişiler tarafından şikayet edilmiş. Kendileri fatura borcu için kredi kartı bilgisi istiyorlar geri dönüş yapmayın.
  4. DKaramazak

Yardım Ses Ayarı

Pocophone F1
  5. DKaramazak

Soru MIUI güncellemelerini bölge değiştirerek yapsam sorun olur mu?

Güncellemeyi kurduktan sonra bölgeyi tekrar Türkiye yapmayı unutmayın. Farklı uygulamalar kurabilir cihazınıza. Boşuna depolamayı doldurmasın.
  6. DKaramazak

Soru MIUI güncellemelerini bölge değiştirerek yapsam sorun olur mu?

Cihazınız globalse yapabilirsiniz. Türkiye'ye gelen güncelleme de aynı paket olacak zaten.
  7. DKaramazak

Yardım Ses Ayarı

Bende de airdots var ve aynı şekilde çalışmıyor sizinle alakalı bir durum değil.
  8. DKaramazak

Soru Google sürekli duruyor hatası

Uygulamaların güncel olup olmadığını kontrol edin. Eğer zaten güncelse uygulama ayarlarından ''verileri sil'' yapabilirsiniz. Edit: Google Play Store uygulamasını güncellemek için Play store uygulamasını açın, sol üstteki üç çizgiye dokunun, ayarlara dokunun, en aşağıda yer alan ''Play store...
  9. DKaramazak

Soru Kamera camım kırıldı.

Kendi garantisi dışında bir yerde yaptırmanızı kesinlikte tavsiye etmem. Kamera camının kalitesi fotoğraf çekmek açısından oldukça önemli. Ayrıca yukarıda belirtildiği gibi kamera koruma camını Çin'den getirtmenize gerek yok Türkiye'de halihazırda satılıyor, en azından bir sorun olduğunda...
  10. DKaramazak

Yardım Telefonu düşürdüm sallayınca bir tıkırtı geliyor

Kameradan gelen küçük çıtırtı şeklindeki ses çoğu telefonda var olan bir ses. Benim telefonumdan da geliyor. Lensler boşta durduğu için sallandığında ses çıkartıyorlar. Eğer kameranız normal bir şekilde odak yapıp, fotoğraf çekebiliyorsa sorun teşkil etmez.
  11. DKaramazak

Yardım Bluetooth sorunu

Twrp üzerinden rom yüklemek konusunda bilginiz varsa bunu deneyebilirsiniz. Eğer bilmiyorsanız herhangi bir telefoncuya götürürün. Cüzi miktarlara tamiri yapılabilir.
  12. DKaramazak

MIUI 12 Pocophone F1 - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QEJMIXM İndirme Bağlantıları

archesm hocam verdiğiniz bağlantıdan inidirip ota ile güncelledim ama bundan sonraki güncellemelerde bir aksaklık yaşar mıyım, otaya düşer mi güncelleme ?
  13. DKaramazak

Yardım Bluetooth sorunu

Eğer telefon modelinizde bu sorun yaygın bir sorun ve yazılım ile çözülebilecek bir sorunsa tabiki gelecek güncelleme ile bu sorunu ortadan kaldıracaklardır fakat bu sorun sadece sizde görülen bir problemse yeni gelecek güncelleme ile düzelmesi pek mümkün olmayacaktır. Mi 9 kullananlara bu...
  14. DKaramazak

Yardım Bluetooth sorunu

Garantisi devam ediyorsa faturasıyla birlikte garantiye verebilirsiniz.
  15. DKaramazak

MIUI 12 Pocophone F1 - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QEJMIXM İndirme Bağlantıları

Yukarıdaki ota yükleme bağlantısından indirerek güncellemeyi yaptım. Şarj performansı konusunda şunu söyleyebilirim 36 dakika boyunca orta parlaklıkta sosyal medya kullandım yoğun şekilde video izledim ve %100 den %90'a düştü. Bence pil performansı neredeyse aynı. Bir kaç kez arayüzde kısa...
Üst Alt