dj_yuxexes kullanıcısının son içeriği

1. dj_yuxexes

Soru Xiaomi 13 Cihaz ve Direnç Deneyimleri

Dirençli ve Dirençsiz kullanan arkadaşlar bu beklemede şarj tüketimi ile ilgili yazarlarsa net bir veri elde edebiliriz belki?
  2. dj_yuxexes

HyperOS Xiaomi 13 XiaomiEu Android HyperOS

Play integrity, play sertifikası sorunu var mı bu romda Drm info L1 mi rootsuz kullanmak istiyorum cihazı ama sırf şu nedenlerden ötürü kilit açmak istemiyorum. Eskiden eu romda bu sıkıntılar yoktu hala öyle mi merak ettim
  3. dj_yuxexes

Yardım Tayvan Rom Yükleyip Bootloader Kapatırsam Cihaz Brick Olur Mu?

Tayvan yükleyip bootlooder kapatan var mı benim de cumartesi bl kilidi için süre doluyor Tayvan yükleyip ben de bl kapatmak istiyorum ama bakalım nasıl olacak.
  4. dj_yuxexes

Yardım Xiaomi 13 1.sim ve 2. sim yuvası sorunu

Global sürüm cihazlarda eSİM desteği bulunduğu için böyle bir sorun olduğunu duydum. Çin cihazlarda eSİM olmadığı için sorun da olmuyor dediler. Ancak çözümün Direnç kaydı yaptırarak çift imei attırmak olduğunu söylediler.
  5. dj_yuxexes

Yardım Xiaomi 13 fuxi Taiwan rom

Ben de Tayvan rom kurmayı düşünüyorum. Son sürüm mü kurmalıyım. Kamera yazılımı Tayvan da kötü diye duydum. En iyisini kullanan arkadaşlar bilir. Bir de telefon görüşmelerinde sesin yankılı gittiğini kendi sesimizin geri geldiğini söyleyenler var telegram grubunda. Hala kullanan var ise sizler...
  6. dj_yuxexes

Yardım Robot süpürge

Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim. Sorunu hallettim. İspanya telegram grubundan bir arkadaş batarya bağlantısını söküp takmayı önerdi ve sorun çözüldü yazılımsal olarak cihaz buga girdi demek ki 😁
  7. dj_yuxexes

Yardım Robot süpürge

Tabiki denedim. Üzerinde hiç bir ışık yanmıyor. Tuşa bastığımda ya da basılı tuttuğumda da hiç bir tepki vermiyor ne yazık ki 1632462849 Tabiki denedim. Üzerinde hiç bir ışık yanmıyor. Tuşa bastığımda ya da basılı tuttuğumda da hiç bir tepki vermiyor ne yazık ki
  8. dj_yuxexes

Yardım Robot süpürge

Merhabalar yaklaşık 1 yıldır vacuum mop pro modelini kullanıyorum. Bugün itibari ile cihaz hiç tepki vermiyor mi home uygulamasına girdiğimde cihaz uyku modunda görünüyor. Cihazı bul dediğim zaman burdayım uyarısı veriyor ancak ne çalışıyor ne de standa gidiyor. Üzerinde hiç bir ışık yanmıyor...
  9. dj_yuxexes

Çözüldü bluetooth vs açılmıyor parmak izi çalışmıyor telefon işlevsiz oldu ( ÇÖZÜLDÜ )

Maalesef sıfırlamadan zor daha önce arkadaşımın da başına geldi. Twrp ile kurtarırsa yine iyi o fastboot rom ile kurtarmıştı telefonu. MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. dj_yuxexes

Rom Redmi Note 9S Global Kararlı V11.0.9.0.QJWMIXM İndirme Bağlantısı

Merhabalar arkadaşlar cihaz 9s arkadaşımın buradaki konudan fastboot rom indirdik. Mi flash ile kurduk ancak cihaz açılmıyor direk stok recovery e atıyor. Resimleri paylaştığım şekilde.
  11. dj_yuxexes

Yardım Note 9s Panel Marka??

Nasip belki de bu modelde tianma hiç kullanılmadı siz de gelince yazarsınız. [emoji4] MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. dj_yuxexes

Yardım Note 9s Panel Marka??

2 adet kontrol ettik huaxing marka panel çıktı 2 si de MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. dj_yuxexes

Çözüldü Mi 9T Mi Flash Rom atarken hata

Usb 2.0 port ile mi deniyorsunuz bazen 3.0 da hata veriyor. Windows sürümü nedir 64 bit mi 32 mi bir de MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. dj_yuxexes

Çözüldü Antirollback check error

Resim net değil tam olarak net bir resim ile hatayı görebilir isem yardımcı olmaya çalışırım MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. dj_yuxexes

Rom MIUICC 11 - 12 [Rom] [Yeni] [Mi 8 Se - Sirius]

Hayır-lısı olsun o zaman. [emoji23] MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt