dj_fatih kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Mi5s pil performansı

Aslında sıkıntılı bir durum yok rom artıkça alışıyor insan şükür şimdiye kadar hiç brick etmedim telefonu telefona uyumlu rom olduğu sürece flashlarken pek sıkıntı çıkmaz. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. D

Soru Google Assistant Hakkında

Arkadaşlar telefon modeli önemli değil google hesabınız önemli hesaba aktifleştirme geliyor yani. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. D

Yardım Mi5s pil performansı

Mi5s im var pubg rahat oynuyorum şarj da oyun başı 15 fln gidiyor. Miui pro yüklü haftalık olan. magisk root var kernel adiutor var telefon ısınınca 4. Çekirdek kapatmasını devre dışı bıraktım 4 çekirdek sürekli aktif rootsuz bu cihaz çekilmez. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. D

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

hocam bikaç formattan sonra sorunu buldum rom yükleyince cache dalvik yapılıyor fakat magisk yükledikten sonra yaparsak kasıyor yapmazsak sıkıntısız root atılmış oluyor.
  5. D

sağolun hocam iyi çalışmalar.
  6. D

Magisk 17 yüklemiştim şimdi 18e güncelledim kendine geldi biraz sağolun hocam hakkınız ödenmez valla.
  7. D

4 seçenek seçip yapıyordum şimdi dahili hafızayı da seçtim inşAllah olur. 1544993737 Teldeki herşeyi sildim full wipe yaptım root attım fakat telefon acayip kasıyor yeniden başlatıyorum 5dkda ancak açılıyor yine kasıyor anlamadım gitti twrpde bir eksik ayar mı yapıyorum acaba.
  8. D

rom yüklenince magisk uygulaması da yüklü geliyor açıyorum güncelleme var diyor v18 güncelleniyor güncellendikten sonra zip indiriyorum v18(18000) gibi birşeydi onu twrpden flashladıktan sonra dediğim şekilde oluyor.
  9. D

magisk yüklüyorum hatasız telefon açılıyor fakat sanırım android başlatıcı çalışmıyor bildirim çubuğu var uygulamalar var ama ana ekrana yada yan ekrana giremiyorum ayarlara da giriyor.
  10. D

hocam hesabımı aktif ettiler mail geldi de sizce hangisini yüklemeliyim beta android 8 mi, kararlı android 7 mi root benim için çok önemli miuiproda betayı bir türlü rootlayamadım oreo yüzünden sanırım bir yolu varmıdır?
  11. D

Hocam yetkiler açıkken de denedim sanal kart yine olmadı yeterli limit de vardı başkaları da denerse net bi sonuç çıkabilir.Bu arada ortalama kaç günde yada saatte geri dönüş maili atarlar
  12. D

2 farklı banka sanal kartı kullandım ikisi de olmadı asıl kart numarası ile aldım yandex olunca güvenmek zorunda kaldım. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. D

2 farklı kredi kartıyla denedim sonuç teknik bir hata oluştu diyor kredi kartları yurtiçi yada yurtdışına internet alışverişine açık.110rub yazmıştım 1544959324 sanal kart yüzünden oluyormuş asıl karttan ödeme yaptım.
  14. D

Anket Mi 5s İçin En İyi ROM'u Seçiyoruz

Hocam tasker bambaşka birşey
  15. D

hocam scorpio twrp de hata verdi bu cihaz capricorn diyor scorpio yüklenemez dedi başka da miui pro yok sanırım mi5s için sitede baya baktım da.
Üst Alt