dj halid kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Twrp de başlatma ve Hata

Az önce 2 adet poco x3 nfc cihazım ayını şekilde çöktü. Eu rom vardı üstünde ama 1 yıldır sorunsuz kullanılıyordu? Şimdi birine format data yaptım açıldı tabi herşey silindi. Diğerine de önbellek temizliği yapacam birazdan. ikisini yapmam yeterli mi aceba ? Dalvik/ ART Cache Cache
  2. D

MIUI 12 Poco X3 NFC Xiaomi.Eu Stabil Rom 12.0.4.0.QJGMIXM

Bende kurdum 12.0.7 kuruluydu güncellendim 12.0.8 e. Gayet iyi eu rom kraldır benim için. Arama ses kaydı var, kasma donma yok çok şükür. Şarj da daha iyi durumda. Eu rom candır benim için hele de poco ve redmi ler için bulunmaz nimet. Ayarlarda ekran ayarlarının içinde yazı tipi ve boyutu...
  3. D

Merhabalar bu güncellemeyi nasıl yükleyeceğiz? Bende 12.0.7 var baktım şimdi güncelleme görünüyor. Ama indir dediğimde otomatik yükler mi? Twrp var cihazda? Birde format data fln gerekli mi? Mesela bu romu PC ye indirip flash belleğe etsam, otg ile cihaza taktığımda twrp den install bölümüne...
  4. D

Yardım Poco X3 nfc temassız ödeme sorunu

Merhaba İş bankası var sorunsuz kullanıyorum şuan. Önceden hep sorun yaşamıştım. Maxsimum mobil uygulamasında kartı açmama rağmen temazsız özelliği aktif olmuyordu. Maxsimum mobil de Tanımlı Cihazları Düzenle seçeneği var oradan telefonu kaldırın ve tekrardan tanımlayın düzelir. Ben sorunumu...
  5. D

Bunu mu kursak daha iyi yoksa 12.0.4.0 mı arkadaşlar?
  6. D

Yardım Poco X3 NFC eu rom hakkında

Arkadaşlar Selamün Aleyküm. Poco X3 NFC aldım. Eu rom kuracağım ama twrp üzerinden wipe>data>yes deyip geri okuyla geri gidip direk kök klasöre attığımız romu mu yükle diyeceğiz yoksa başka bir şeye gerek var mı? 3 wipe veya 4 wipe diye birşey varmış herhalde?
  7. D

Rehber Redmi Note 9 Pro test Point Reboot to 9008 EDL

Yetkili hesap şart mı arkadaşlar? Bootloader açık cihaz da direk olmaz mı?
  8. D

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

Arkadaşlar dün note7 denedim ve bugün note8 deniyorum ama hep hata veriyor. Proğramla ilgili bir probnlem var sanırım ?
  9. D

Yardım Redmi Note 7 Şebeke Sorunu

Arkadaşlar son durum nedir? Cihazlarda tekrar imei repair den sonra düzelme oldu mu?
Üst Alt