Dizibelid kullanıcısının son içeriği

1. D

Video Video yükleme

Telefondanmi yukledin pc den mi
  2. D

Video Video yükleme

Video çekerken 1080p çekiyorum fakat YouTube yüklerken 480 P atıyor bekle kalite yükselir dediler 1ay önce attığım video hala 480 de çözümü nedir bilen var mı buda örnek
  3. D

Yardım Pubg'de Telefon Isınıyor

Batarya sıcaklığı 46 diğer sensörler 55 60 Lara gf tool u önerdiler indirdim FPS i artiriyorum hdr yi açıyorum daha az ısınıyor buda yazılımsal sıkıntı olduğunu gösteriyor güncelleme vermesi lazım
  4. D

Cihaz minote 10 1582709033 Bencede bu üreticilerılin ısınmaya çözüm bulmaları lazim
  5. D

bu kadar sısınması anormal kardeşim elim yanıyor bildiğin ben oppo ax7 kullandım böyle ısınmıyordu akıcı ayarlarda yüksek modunda bile ısınıyor başka böyle olan varmı benim tel demi sıkıntı var onu çözmeye çalışıyorum ayrıca böyle devam eder se 1 sene sonra ya ekran yanar yada içindeki anakart
  6. D

Eyw kardeşim sağolasın ama benim demek istediğim her oyuna girmeden önce ben bunu neden yapmak zorundayım telefon kendi ayarlamalı arkasdasda a50 vardı hdr açtım oynadım telefon nerdeyse hiç ısınmıyor belkide benim telefonda problem vardır
  7. D

Var hdr hdr 10 mi note 10 telefon
  8. D

Samsung a50 de bile açıyor bu telefonun işlemcisi daha iyi ben bu işten bir şey anlamadım
  9. D

Pubg de akıcı ayarlarda yükseğe aldığın zaman bile ısınıyor Bence bu telefonun bu kadar ısınması anormal güncellemensi lazım başka böyle sıkıntı yaşayan varmı ayrıca hdr modunu açmak için program kullanıyoruz neden
  10. D

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

1581976755 1581976835 Pubg yi hdr de açmıyor ayrıca aşırı ısınıyor başka sıkıntı yaşayan varmı
Üst Alt