dizefurkan kullanıcısının son içeriği

1. dizefurkan

Yardım İmei atılmış cihaza güncelleme atmak

Imei bu tür işlemler ile silinmez ve problem mevcut TWRP ile alakalı eğer sürüm değiştirirseniz problem ortadan kalkar diye düşünüyorum.
  2. dizefurkan

Yardım İmei atılmış cihaza güncelleme atmak

Ekran görüntüsü atma şansınız yok sanırım, fakat başka bir telefon ile fotoğraf çekip atabilirseniz, yardımcı olabiliriz.
  3. dizefurkan

Satıldı Mi5 - 64GB - Anakart arızalı

Cihazı satmamdan ötürü, konu geçerliliğini yitirmiştir.
  4. dizefurkan

Satıldı Mi5 - 64GB - Anakart arızalı

Merhabalar, 1 yıl önce aldığım ve memnun kalarak kullandığım cihaz ne yazık ki anakart arızasından ötürü kullanılamaz hale geldi. Forumdan tanıdığım Sefa beye götürdüm ve Mi5'ler de görülen kronik bir arıza olduğunu, yaptırsam dahi sorunun tekrar aksedeceğini söyledi. O yüzden ben de...
  5. dizefurkan

Yardım Mi5 - Tepki Yok - Sarj Almıyor

1- Telefonun sarjısının bitmesini bekleme durumunu kablo ile bilgisayara bağlayıp, bekleyip, sonrada sarja takarak algıladım ve bu şekilde yaptım -olmadı. 2- Telefonun arka kapağını açıp, pil soketinin anakartla olan bağlantısını söküp tekrar taktım -olmadı. 3- Edl modda miflash ile rom atmayı...
  6. dizefurkan

Hayır gözükmüyor
  7. dizefurkan

Tekrardan merhaba hocam, ilk kapandığında fastboot moduna almıştım ve evet ekranda fastboot logosu vardı ve sonra recovery menüye girdim (default gelen) oradan wipe data yaptım, tüm datayi sifirladim sonra tekrar fastboot moda girdim sonra bir anda telefon kapandı ve su an ki durumdayim; ne...
  8. dizefurkan

Merhabalar, 1 yıldır kullandığım cihazım garip bir şekilde aniden kapandı. Hemen fastboot moda alayım dedim, aldım, sonra bir şey yapamadan tekrar kapandı. Sonrasında ise ne sarj aldı, ne fastboot moda girdi, ne bir led, ne bir selam... Bilgisayara bağlayınca görüyor XiaoMiFlash ile Flashlamaya...
  9. dizefurkan

Sabaha kadar sarjdaydı. Ne yazık ki tepki yok.
  10. dizefurkan

Merhabalar, 1 yıldır kullandığım cihazım garip bir şekilde aniden kapandı. Hemen fastboot moda alayım dedim, aldım, sonra bir şey yapamadan tekrar kapandı. Sonrasında ise ne sarj aldı, ne fastboot moda girdi, ne bir led, ne bir selam... Bilgisayara bağlayınca görüyor Araştırdığım kadarıyla şu...
  11. dizefurkan

Yardım çok acil teamwierden bağlanıp destek almam lazım..

Sorununuz devam ediyor ise Lopus hocamızın konusuna göz atabilirsiniz. (Rom, eu olarak link verilmiş. Siz global yukleyin isterseniz; MIUI ROM for Xiaomi Mi 6 - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum adresinden indirebilirsiniz.) Konu linki: Rehber - Xiaomi Mi6 Twrp Recovery + Xiaomi.eu...
  12. dizefurkan

GearBest Türkiye [Resmi Konu]

Yararlı bir konu olmuş. Kampanyalardan ötürü facebook açmıştım (gruplardan haberdar olmak icin) simdi Facebook'a gerek kalmadı. İyi çalışmalar
  13. dizefurkan

Yardım çok acil teamwierden bağlanıp destek almam lazım..

Bootloader kilidi açık mıdır?
  14. dizefurkan

Yarışma [MADALYA] MIUI Türkiye Fotoğraf Yarışması

Facebook ve forum üzerinden iki fotoğraf ile başvuru yaptık, adil bir yarışma olması dileği ile başarılar diliyorum katılan herkese.
  15. dizefurkan

Yardım Mi5 - Mobil ağ kullanılamıyor

Tek bir parça olarak img uzantılı rom dosyasını gibi bir şey var mı peki. bir tanıdığım img uzantılı romu indirip fastboottan kuralım demişti
Üst Alt