dixerzia kullanıcısının son içeriği

1. dixerzia

Rehber My Themer for MIUI ile Üçüncü Parti Hatası Veren Temaları Yükleme

Kalıcı taktiği deneyince çalıştığını sanıyordum çalışmıyormuş üzüldüm.
  2. dixerzia

Tema Jiyan Fenerbahçe Teması

Merhaba mtz linki alabilir miyim acaba
  3. dixerzia

Rehber Mi A1 Android 9.0'dan (Pie) Android 8.1'e (Oreo) Sürüm Düşürme Rehberi

Eline sağlık Anıl abi yararlı konu
  4. dixerzia

Rom [DURDURULDU][9.0]crDroid Pie

Güncellemeyi direk üstüne hiçbir şey yapmadan yani wipe falan filan yapmadan kurabilir miyiz?
  5. dixerzia

Rom [DURDURULDU][9.0]crDroid Pie

8.1 üzerine kurulabilir mi?
  6. dixerzia

Rom [8.1][PORT] Mi A1 için MiRoom Yükleme Rehberi

Bu romda saati nasıl ortaya alırız?
  7. dixerzia

Rehber Mi A1 Android 9.0'dan(Pie) Android 8.1'e(Oreo) Sürüm Düşürme Rehberi (Video Rehber)

Hocam bir kere daha denedim ve döndürdüm,çok teşekkür ederim.İlk başta mi flash tool flashlayamadı Mart güncellemesini,ondan kaynaklandı.Sonra tekrar denediğimde flashladı ve geri döndürdüm.Tekrardan çok teşekkürler çok yararlı konu
  8. dixerzia

Rehber Mi A1 Android 9.0'dan(Pie) Android 8.1'e(Oreo) Sürüm Düşürme Rehberi (Video Rehber)

Bir daha denedim oldu MIUI de kurdum çok teşekkür ederim
  9. dixerzia

Hocam şubat güncellemesini yapanlar bu yolla geri döndürebilir mi 1552571813 Dönemiyormuş denedim olmadı 1552571821 Dönemiyormuş denedim olmadı
  10. dixerzia

Soru Şubat Ayı Güncellemesi Geldi! Değişen Ne Oldu?

Ekran parlaklığı sanki biraz daha arttı...
  11. dixerzia

Hocam ben telefonla uğraşırken twrp yi kilitlemiştim yani şifre istemişti benden, şimdi bu işlemleri sıfırdan yapsam şifre ister mi twrp?
  12. dixerzia

Hocam her şeyi dikkatlice uygulamıştım ama boot ve efs kısmı sorun yarattı ben de dediğiniz gibi yaptım yine de sağolun
  13. dixerzia

hocamm boot ve efs gelmiyor bende acil yardım edebilir misiniz?restore de select partitions to restore bölümünde boot ve efs yok 1548849068 hocam telefonu mahfettim teşekkürler
  14. dixerzia

Cevap için teşekkürler Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt