Dirgen kullanıcısının son içeriği

1. D

Soru Garantiden ekran değiştiren var mı?

Yetkili serviste Poco x4 gt Ekran fiyatı 2400 lira beyler dün sordum bilginiz olsun.
  2. D

Hadi ya çok uygun fiyat acaba sigorta olduğu için mi bu kadar uygun
  3. D

Merhaba arkadaşlar, elim bir düşme vakası sonucu telefonumun ekranı kırıldı. Daha önce serviste Poco x4 gt nin ekranını değiştiren varsa servis fiyatını öğrenmek isterim. Teşekkür ederim.
  4. D

Soru Sizce Poco F5 mi Poco F5 Pro mu almalıyım?

Poco x4 gt yi de incelemenizi tavsiye ederim.
  5. D

Soru Note 8 pro dan mi9 a geçiş hakkında.

Belkide Xiaominin o dönemde çıkardığı en iyi telefon Redmi note 8 pro. Piyasaya sürülmesi üzerinden kaç yıl geçmesine rağmen hala taş gibi hala performanslı. Redmi note 8 pronun piyasaya sürüldüğü tarih aralığında çıkan diğer xiaomi türleri batarya ekran işlemci uyumu yönüyle redmi note 8 pro...
  6. D

Yardım Mi stick

Güç kablosundan kaynaklı
  7. D

Yardım Mi stick

Hocam cihazı bağladığın kablodan yapıyor bunu kaliteli bir kabloyla deneyin ben bu şekilde çözebildim
  8. D

Soru Mi TV stick kapanıp açılma sorunu

Aynı sorun bende de mevcut kullanışlılık boyutunda benim işimi pek görmüyor işin doğrusu kızımın daha çok işine yaradı açıyor çizgi film izliyor benden çok kullanıyo
  9. D

Yardım Redmi Note 8 PRO'yu Satıp Ne Almalı?

note 8 pro kullanmaya devam et hocam. Mi serisine geçmeyecekseniz şuan kullanabileceğiniz en iyi telefon zaten redmi note 8 pro
  10. D

Tavsiye note 8 pro mu? redmi 9t mi?

Note 8 pro tek geçerim. 2 yıla yakındır kullanıyorum maşallah tık demedi. Mtk ya karşı ön yargılarınızı yıkmanın vakti geldi bence
  11. D

Diğer Redmi Note 8 pro berbat optimizasyon

Hocam cihazın ısınması çok sorun değil cihaz ısındığında performans kaybı yaşamıyor önemli olan performans kaybı yaşayıp yaşamaması
  12. D

Hocam bir tane Mi 11 alın bütün sorunları geride bırakın. Mi serisi bambaşka...
  13. D

Kullanıcıların bir çoğu yukarıda saydığınız sebep veya sebeplerden dolayı iPhone tercih ediyorlar. İPhone tercih edecek parası olan ancak ios sevmeyen kişilerse Android işletim sistemli telefonların en üst segmentini satın alıyorlar. (Zamanında paraya kıyılarak satın alınmış Samsung Galaxy Note...
  14. D

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Ben dün pubg de denedim acayip ısındı cihaz şarj olurken de çok ısınıyor
  15. D

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Ben genel itibariyle memnunum aslında animasyonlar bildirimler hız eski sürüm global roma göre daha güzel diğer romları hiç denemediğim için bir yorum yapamıyorum
Üst Alt