directixxx kullanıcısının son içeriği

1. directixxx

Rom [Mi A2 Lite] Port Xiaomi Eu Miui 11 Stabil Rom 11.0.4

Stock rom kullanıyordum. 11.0.4 versiyonu 2 defa yükledim, açıldı ve kuruluma geçtiğinde hatalar vermeye başladı ve "güncelleme yapılıyor" sayfasında takılı kaldı. ben de 11.0.3 versiyonu yükledim. Üstüne bide magisk attım, cillop oldu. bir uygulama cihazı bu kadarmı değiştirir? sanki yeni...
  2. directixxx

Tam olarak ne gibi ek özellikler geldiğini anlatabilecek bir arkadaş var mı? İşlem riskli bir işleme benziyor. Çok fark etmeyecekse hiç riske girmeyeyim. Baya bi özellik geliyor. Beklemeden yükleyin derim
  3. directixxx

Stock rom kullanıyorum. Miui 11 yüklersem, şu anda olmayan hangi özellikler gelecek?
  4. directixxx

Rehber Google Camera & Root Rehberi

And.10 yükleyince gcam gitti. Aynı işlemleri bi daha mı yapacağız? And. 10 da çalışıyormu bu işlemler?
  5. directixxx

Rom Mi A2 Lite - Global Kararlı Rom V11.0.4.0.QDLMIXM İndirme Bağlantıları

KONU AÇIYORUZ. AKABİNDE KENDİNİZ KONU AÇIP, BİZİM AÇTIĞIMIZ KONUYU CEVAPLARA KAPATIP, KENDİ AÇTIĞINIZ KONUYA YÖNLENDİRİYORSUNUZ. O ZAMAN ÜYELER KONU AÇMASIN , BÜTÜN KONULARI KENDİNİZ AÇIN ARKADAŞIM.
  6. directixxx

Soru Android 10 yeniden

Saolun arkadaşlar. Madem sorun yok diyorsunuz, ben de yüklüyorum.
  7. directixxx

Soru Android 10 yeniden

Android 10 yeniden geldi arkadaşlar. Varmı yükleyen? Yükleyen varsa bilgi versin.
  8. directixxx

Sohbet Android 10 Ne zaman Gelecek?

And.10 gelmeyecek olsaydı şubat güvenlik güncellemesi şimdiye gelirdi. Şubat güvenlik güncellemesi hala gelmediğine göre bence and.10 en geç mart 15 e kadar gelecek.
  9. directixxx

Soru Android Q 3 Eylülde

A2 lite android one olduğu için çabuk alır bence. Deneme yanılmayı bizle yaparlar. ;)
  10. directixxx

Soru Android Q 3 Eylülde

Android Q 3 Eylülde yayınlanacakmış. Bize ne zaman gelir sizce?
  11. directixxx

Sohbet Ağustos güncellemesi geldi.

Bende dokunmatik sorunu yoktu, hala yok.
  12. directixxx

Rom Mi A2 Lite (Ağustos Ayı) Global Kararlı V10.0.13.0.PDLMIXM indirme bağlantıları

Ağustos güncellemesi hakkındaki konunun kilitlenip bu konuya yönlendirilmesi yanlış. Son güncelleme ile gelen iyileştirmeleri ve hataları yazacaktık orada. Dosya ile güncellemeden falan bana ne?
  13. directixxx

Çözüldü Mi A2 lite Selfie Çubuğu sorunu

Kulaklık girişine takılarak çalışan selfie çubuğuyla foto çekemiyorum. Başka telefonda çalışan çubuk, Mi A2 Lite ta çalışmıyor. Çalıştırabilen var mı?
  14. directixxx

İpucu MI A2 Lite için Google Camera versiyon ve mod önerileri (hangi versiyon kullanıyorsunuz?)

Bence bunu deneyin https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/bulkin043_GoogleCamera6.1.021_2.apk
  15. directixxx

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Güncelleme yapan arkadaşlardan bilgi bekliyoruz. Değişen bir şey var mı iyi yada kötü ??
Üst Alt