dilgesce kullanıcısının son içeriği

1. D

MIUI 13 Mi 10 (Umi) Public Beta V13.0.0.1.5.DEV İndirme Bağlantıları

Merhabalar arkadaşlar. Telefonum Mi 10. Önerebileceğiniz bi rom var mı ?
  2. D

Recovery [Android 11 Uyumlu] TWRP 3.5.1 Mi 10 & Mi 10 Pro [2021.03.14]

Telefonumda şuan global stock rom var. ben eu rom yüklemek istiyorum. Lakin twrp yi kurduğumda system mi silmek için buton yok. Yardımcı olur musunuz
  3. D

Recovery [Android 11] Mi Note 10 / Pro / Mi CC 9 Pro Tek Tuş TWRP

android 11 mi 10 içnde var mı hocam ?
  4. D

Yardım Xiaomi Mi Max 3 Hızlı Şarj ve Bilgisayar Bağlantı Sorunu

Mi 9t cihazımda öyle . Bu kronik bir sorun öyleyse . Birçok cihazda böyle olmuş . Çözümü bilen de yok .
  5. D

Yardım Mi 9T cihazım şarj oluyor ama bilgisayar görmüyor.

Benimkinde IMEI de yok . Bilgisayara bağlayamadığım için de atamıyorum. Yeni soket taksam acaba düzelir mi o da var.
  6. D

aynen . yaptırmayı düşünüyor musun ?
  7. D

İpucu Xiaomi USB sorunu çözümü

mi 9t cihazım aynı şekilde , görmüyor bilgisayar , yok mu başka çözüm ?
  8. D

:D aynı sorundan muzdaribiz o zaman. bi çözüm yolu da yok sanki. sabahtan beri araştırıyorum
  9. D

Aynı kablo ile mi 9t pro cihazımı görebiliyorum ama mi 9t görmüyor . 1603809684 Bilgisayara taktığımda telefonu bu uyarıyı alıyorum. Telefonda da dosya aktarma ya da şarj etme seçenekleri çıkmıyor
  10. D

farklı bilgisayar ve usb kablo denedim ama yine olmadı
  11. D

Mi 9T cihazım şarj oluyor ama bilgisayar görmüyor. Şarj soketinde mi problem var acaba ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  12. D

Yardım Mi 9t ile Mi 9t Pro ekranı aynı mı?

Mi 9t ( k20) ile mi 9t Pro (k20 pro) ekranı aynı mi ? Yani mi 9t nin ekranini mi 9t Pro ya takabilir miyiz ?
  13. D

Yardım K20 Pro Ekran Değişimi

Allah razı olsun hocam. İnsanlar artık öyle bir duruma gelmiş para kazanmak uğruna hiçbir etik değeri umursamıyorlar.
  14. D

Yardım K20 Pro Ekran Değişimi

Merhaba arkadaşlar. Geçen gün 2. el K20 Pro cihazı satın aldım. Cihazı alırken fark etmedim, satıcıya sormuş olmama rağmen o da söylemedi ekranın değişmiş olduğunu. Ekranın hiçbir yerinde çatlak , çizik felan yok. Sadece orijinal ekran değil. Ayna gibi yansıtıyor. Güneşin altında ekranı...
  15. D

Uygulama [Mi9T/K20] - MIUI 12 Super Wallpaper [AOD] [TWRP]

Eu 20.6.18 sürümü ile denedim oldu. Görünüyor duvar kağıtları şuan bir sıkıntı yok. İlginiz için teşekkür ederim.
Üst Alt