DiKMeN kullanıcısının son içeriği

1. DiKMeN

Soru (Kısmen Çözüldü-Kaynak Tespit Edildi) Redmi Note 8 Pro Wireless Sorunu (Akıllı saati/bilekliği olanlar bir el atabilir mi :) )

Bluetooth avrcp 1.6 yapinca ozellikle ping suresinde ciddi iyilesme fark ettim. Telefonu artik esim kullandigi icin devamli takip edemeyecegim ama ping suresinden yola cikarak 1.6 yapip denemenizi oneririm. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. DiKMeN

Yardım Google play otomatik güncelleme sorunu

Yukarida dedigim gibi. Benim de snapdragon ama sarja takmadikca guncellemiyor. Gun icinde sarja takan insanlar anlamaz normalde guncelleyip guncellemedigini. 8 pro ve mi 9t gibi bataryasi bitmeyen telefon kullanicilari da yatarken interneti kapatip telefonu sarja taktiklarindan guncelleyemez...
  3. DiKMeN

Yardım Google play otomatik güncelleme sorunu

Bir suredir android icin telefon sarjda degilse otomatik guncelleme yapmiyor telefonlar. Sarja takarsaniz guncelleyecektir. Batarya yemesin diye boyle sanirim. Diger markalari bilmiyorum da xiaomi de boyle. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. DiKMeN

Soru (Kısmen Çözüldü-Kaynak Tespit Edildi) Redmi Note 8 Pro Wireless Sorunu (Akıllı saati/bilekliği olanlar bir el atabilir mi :) )

Ben sifirlama dahil tum denedim zamaninda. Bosa denemeyin :) Android 10 ile bakicaz artik tekrardan. O zaman da duzelmedi artik 5ghz secenegi kaliyor geriye :) Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. DiKMeN

5ghz accespoint alip modeme onu baglayin daha ucuza gelir Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. DiKMeN

Yardım Düşük internet hızı (farklı cihazlarla test)

Merhaba Sorun bluetooth cakismasindan oluyor. Eslestirilmis bluetooth cihaz varsa kaldirip deneyin. Eger degisme olmaz ayarlardan bluetooth wifi sifirla yapin. Ama bluetoth baglaninca tekrar eskiye doner Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. DiKMeN

Yardım Yurtdışına Mesaj atılması ( Yardım ederseniz !)Operator Ücreti !

Ayarlarda "Yetkilendirme" diye aratin. Orda yetkilendirme geri alma icerisinde "Sim aktivasyon servisi" var onun yetkisini kaldirin. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. DiKMeN

Note 8 wifi si icin bir de oyunlar icin mukemmel performans falan diyordu tanitimda. Yalan yok gerci bluetooth kullanmiyorsaniz mukemmel olabilir :))) Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. DiKMeN

Soru Mi A3 VS Note 8

A3 ile Note 8 performans olarak antutu sonuclarina gore yakin cihazlar. Note 8 de makro kamera var ek olarak. A3 te de yanlis hatirlamiyorsam selfi kamerasini megapixeli yuksekti diye hatirliyorum. A3 saf android. Note 8 miui arayuzlu bu arada. İkinci bariz fark da bu. Mi 9T cihazımdan Tapatalk...
  10. DiKMeN

Huawei am61 kulaklik 4.1 surumu ama onda da yapiyordu. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. DiKMeN

Merhaba, Tespit ettigimiz kadariyla hepsinde yok ama ciddi oranda cihazda var. Bir de sorun bluetooth acik ve bluetooth cihaz ekli iken ortaya cikiyor genel olarak. Kulaklik, bileklik vb. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. DiKMeN

Yardım Mi 5s kapandı

Aleyküm selam. Evet şebeke yüzünden kapanma durumu olursa telefonu tablet gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Sadece telefon hizmetleri kesilir. Sizde sorun başka birşeydir. Şarj kablosunu takınca herhangi bir tepki veriyor mu ? Şarj edildiğine dair bir belirti vs.vs. Bir de cihazınız komple...
  13. DiKMeN

Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Wifi kopma sorunu yardim

Merhaba, Konu kesinlikle bluetooth ile alakalı ve çözüm pek yok gibi. Bluetooth kapatmak dışında :) Servise anlatmak isteyenler aşağıdaki videoyu kullanabilirler. Pek anlayacaklarını sanmıyorum ama. Çok uğraştım üzerinde ama çözemeyince eşime verdim telefonu. O pek bluetooth kullanmıyor :)...
  14. DiKMeN

İyi gunler. Evet arada hic baglanmama yapmaya da baslayabiliyor. Eger oyle yaparsa ayarlarda Baglanti & Paylasim icerisinde en altta Kablosuz, mobil, bluetooth sifirla diye bir secenek var onu kullanirsaniz duzelir. Ama tabi bluetooth cihazi bagladiginiz zaman en kisa surede yine yavaslik...
  15. DiKMeN

Soru rehber çift kaydediyor.

Allahtan elimizde note 8 pro var bir tane :) kisiler uygulamasi direkt gorulmuyor ama google play acip google kisiler diye aratinca kisiler uygulamasina girip ac diyince aciyor. Sonra arama kutusunun sag ustunde alttaki resimdeki gibi bir harf olacak (bizde e) isimden aldigi icin ona basinca...
Üst Alt