Didaskalia kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Binance alarm çalışmıyor

Aynı sorun bende de var, cihazım mi 9t pro. Birkaç ay önce uğraşmıştım olmayınca coinmarketcap uygulamasını indirip ondan alarm kuruyordum ama bunun için ekstra uygulama kurmak can sıkıcı.
  2. D

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

Bu Turkcell'de de çalışıyor arkadaşlar mi 9t pro cihazımda test ettim. Evdeyken uçak moduna alıyorum telefon görüşmesi yapabiliyorum. Konudaki turkcell için olanı yaptığımda vowifi açıkken telefonum meşgul çalıyordu. 1632477886
  3. D

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

Merhaba. Mi 6'dan beri volteyle uğraşırım, önceliğimdir yani. Quickshortcut'ı da o zamanlardan beri bilirim lâkin android 11'de modem config görünmüyor. Telefonum mi 9t pro. İki yıldır kullanıyorum ve hiç quickshortcut kullanmama gerek kalmadan volte wofi açtım. En son temiz kurulumla android 11...
  4. D

Yardım qpst cihazı görmüyor.

Direkt anakart çıkışındaki usb'ye bağlayın. Aygut yöneticisinde android phone olarak görünmeli. Qpst'de görünmüyor gibi görünüyor bazen ama aslında bağlı. Yapacağınız işlemleri biliyorsanız aynen devam edin. Olmuyorsa teamwiewerdan yardımcı olurum müsait olunca.
  5. D

Çözüldü Uygulama simgesi kayboldu

Çok teşekkür ederim hocam. Nasıl oraya gitmiş anlamadım ama oradaydı :)
  6. D

Çözüldü Uygulama simgesi kayboldu

Globalden, eu stable (12.0.3) roma geçtim. Romdan çok memnunum ancak bir sorun hasıl oldu; Google fotoğraflar uygulamasına, uygulama kilidi bölmünden şifre koydum ve bildirimleri de gizledim. Skype da aynı şekilde. Hep böyle kullanıyordum önceden de lâkin bu romda uygulama simgeleri kayboldu...
  7. D

Soru Mi 9t pro oyun performansı

8 aydır kullanıyorum. Pubg'de böyle bir sorun yaşamadım. 60 fpsnin altına düşmüyor genel olarak.
  8. D

Yardım Bir mesaj karşı tarafa birden fazla kez gönderiliyor

Mi 9t pro kullanıyorum. Mesaj uygulaması Google. Sms attığımda karşı tarafa birden fazla kez peşpeşe gidiyor. Ancak bende 1 tane gözüküyor. Ama bana da sürekli iletildi bildirimi düşüyor ve sms paketimden de gittiğini gözlemledim. Başına gelen ya da sebebini bilen var mı arkadaşlar?
  9. D

Tema VorteX Time (Markette Yayında) Karanlık Mod Destekli

Hangi yazı tipini kullanıyorsunuz?
  10. D

Sohbet Android ten kurtuldum

Cümle nedir, nasıl kurulur?
  11. D

Sohbet Kaş almak caiz midir

Kelimesi kelimesine katılıyorum, imzamı da atarım altına. Hemen hemen aynı şeyleri yazacaktım gerek kalmadı. Çok yerinde bir yazı olmuş kardeşim dimağına sağlık.
  12. D

Soru MicroG ne işe yarıyor?

Youtube vanced'da Google hesabını aktif edebilmene yarıyor microg.
  13. D

Tema Fullblack V11 (Karanlık Mod Uyumlu)

Bende de öyle oldu.
  14. D

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

https://forum.miuiturkiye.net/konu/k20-pro-sebeke-sorunu-cozumu.53952/ Burada çözüm paylaşılmış. Ama band 20 donanım olarak yok k20 proda. Bende mi 9t pro var imei repair işleminde k20 pro qcn kullanmışlardı. Sürekli şebeke sorunları yaşıyordum. Ulaşılmaz oluyordum. İnternette gezinemiyordum...
  15. D

Mod Kamera Video Kayıt Ses Kalitesini Arttıran Magisk Modülü

Mi 9t pro sorunsuz... Başlık genele taşınmalı.
Üst Alt