diclekan kullanıcısının son içeriği

1. D

Çözüldü Arama Bekletme Sorunu

Olmuyor olmuyor. Upcall yükledik yine olmuyor
  2. D

Yardım xiaomi mi 8 se hoparlör den ses gitmiyor

Yuhh bu problemin çözümü yok, vay arkadaş illa telefonuya mı gidek.
  3. D

Rehber [Mİ8SE] Android 10 Yeni Sorunsuz Modem Dosyası

Mi 8se için varmı şöyle tavsiye edebileceğiniz problemsiz yakışıklı bir rom.
  4. D

Birde son olarak, telefon görüşmesini hoperlöre aldığımda benim sesim karşı tarafa gitmiyor. Fakat ahizeye aldığımda sesim gidiyor. Bu da rom kaynaklı olabilir mi?
  5. D

yauwww senin Allahına kurban olayım :) Adammm... Hergün yeni bir bilgi hergün yeni bir heyecan ve kalp çarpıntısı :) olduuu :)
  6. D

Saol hocam amayine olmadı. Mevcut sürüm bu "xiaomi.eu_multi_MI8SE_V11.0.2.0.QEBCNXM_v11-10" nerden indiririmsen indireyim. TWRP 3.2.3-1227 ile dosyayı komple installden seçip flashlıyorum. Kırmızı renkte Zip signature verification failed! hatası veriyor. Eski modem dosyasını kurdum yine yeşil...
  7. D

Ya agalar bi sorunum var. Bu dosyayı flaşlıyorum fakat devamlı hata veriyor. Rom sürümüm 11.0.2 ve android 10. Başka modem dosyası yüklüyorum sıkıntı yok işlem görüyor ama portre modunda yeşil ekran ve sensör problemlemi var. neden Twrpde flaşlarken hata veriyordur.
  8. D

MIUI 11 Mi-Room V11 Stabil Rom Konusu Tüm Cihazlar İçin...

Merhaba dostlar linke tıkladığımızdad neden K20 için rom çıkıyor. Güncel link yookmu :(
  9. D

Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

Dostlar aylar sonra konuyu hortlatmak istedim. Çok can sıkıcı bir durum. Çin romu yükleniyor. fakat eu romu yükleyemedim nedeni çok basit. Bu telefonlarda sdkart girişi yok. Ayrıca type-c girişli flash olması lazım neden. Çünkü bilgisiyar recovery (TWRp) modda telefonu görmüyor. o yüzden format...
  10. D

Rom Redmi Note 9 / Redmi 10X 4G Global Kararlı Rom V12.0.4.0.QJOMIXM İndirme Bağlantıları

yanlız ben bakmadım benim sürüm eu burdaki IX miş. Eu ota sürümü varmıdır acaba forumda bulamadm 1602781473 Hocam affına sığınarak soruyorum ota ile 12.0.3 ü 12.0.2 ye alabilir miyiz
  11. D

Rom Redmi Note 9 / Redmi 10X 4G Global Kararlı Rom V12.0.4.0.QJOMIXM İndirme Bağlantıları

Merhaba hocam yanlış anlamıyorum değil mi ? şu anda 12,0,3, mevcut ben ota doosyasını zipten çıkartıp telefona yükleyim bu adımları yaptıktan sonra 12,0.4 mü olacak
Üst Alt