diabloo kullanıcısının son içeriği

1. diabloo

Rehber TWRP Temizle/Wipe Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli)

Bunu nasil yapabiliyorum peki
  2. diabloo

Rehber TWRP Temizle/Wipe Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli)

Simdi kardeşim benim telefondaki romu degistirecem ve temiz kurulum ile kurmak istiyorum ve verilerimi yedekleyecegim için hersey silinebilir bir onemi yok, fakat ben bu yulardaki seceneklerden herseyi silersem rom dosyasi da silinmez mi twrp ile goremeyecegimden de nasil kuracagim, daha once...
  3. diabloo

Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

bunlarda da aynısı oluyor malesef 1573230998 birini bi şekilde kurdum magisk modülü görmüyor boş duruyor
  4. diabloo

Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

çook sağolun rahatsız ettim sizi de ama bunda da camera2 api olayı felan yok değil mi sadece bu işlemler yapılcak yine
  5. diabloo

önceden gcam yoktu hocam , usb hata ayıklama açıktı yapıodu kapadım hala yapıor malesef başka apk var mıdır?
  6. diabloo

kardeş gcam apk ya tıklıyorum , paket ayrıştırılmasında bir sorun oluştu yazıor nedendir
  7. diabloo

son bir soru hocam bu google camerayı mi note 3 te de kullanabilir miyiz acaba
  8. diabloo

kardeşim mi 6 mıuı 10 global stable versiyondayım , google camera için dediğin işlemleri yapmamız yeterli oluyor mu yoksa build prob gbi bi uygulamadan bişeler yapmamız gerekiyor mu çünkü bazı yerlerde oyle yazıyor cevap verirsen sevinirim dostum hayırlı günler
  9. diabloo

Sohbet Mi 6 ya Google kamera kurmak...

mıuı 10 global stabil sürümde aynı işlemler geçerli midir hocam sanırım mıuı 9 iken yüklemişsiniz
  10. diabloo

Yardım twrp sd kartı gb olarak görüyor ama dosyalar farklı

Ayni sorunubyasayanlar icin yaziyorum, bende 0 mb gorunmuyordu hafizam dogru gorunuyordu sadece dosyalar kilitli yani farkli gorunuyordu, bu sorunu yasayan arkadaslar farkli bir twrp surumunu denesin olmazsa daha baska twrp surumunu denesin mutlaka birisinde gorunuyor telefonu sifirlamaya gerek...
  11. diabloo

Yardım twrp sd kartı gb olarak görüyor ama dosyalar farklı

arkadaşlar hız bir yardım bekliyorum, sorun şu mi 6 ya twrp kurdum, noralde şöyle bir sorun yaşıyorlar; sd card bölümü 0 mb olarak görünüyor diye, bende ise sd card bölümünde akfnasa falan gibi dosyalar var benim dosyalarım yok , ne yaptıysam olmadı en son telefon brick oldu şu an stabil romu...
  12. diabloo

Yardım Tema guzel ama dili nasil yapacagiz?

Tamamdir Cok saolun hocam elinize saglik..
  13. diabloo

Hocam hersey super cok saolun sadece tarih ingilizce
  14. diabloo

Cikmiyor hocam 3. Part indirdim
  15. diabloo

Sonradan attigimi deneyin lutfen
Üst Alt