Dfnipk kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Pil tüketimi sorunu MB5

Merhaba konu üzerinden baya zaman geçmiş fakat bilen biri cevaplarsa sevinirim mi band 5 batarya tamiri mümkün mü bunu nereden yaptırabilirim?
  2. D

Yardım Instagram gönderi sayısı sorunu

Aylardır bu şekilde ama
  3. D

Yardım Instagram gönderi sayısı sorunu

Instagram uygulamasında hiç gönderim yok, tüm arşivlerimi de silmeme rağmen gönderi sayısı kısmında 2 tane gönderi görünüyor.Bu sorunu çözemedim bilgisi olan var mı?
  4. D

Soru Karaçay Teknoloji hakkında bilgisi olan var mı?

Hocam en son ne zaman aldınız nasıl iletişime geçebilirim satıcı ile bende almayı düşünüyorum da ?
  5. D

Soru Note 8 pro instagram

Redmi serisi kullandığım için pişman oluyorum sanırım mi daha iyi olacak.
  6. D

Soru Note 8 pro instagram

Aynı sorunu note 9s cihazımda bende yaşıyorum.
  7. D

Yardım Yüz Kilidim Başkalarına da Açılıyor

Redmi Note 8pro cihazımda bir kaç yüz verisi denemiştim fakat yalnızca benim yüz verimle kilit açılıyordu.Fakat Redmi Note 9s cihazımda herkesin yüz verisi ile kilit açılıyor bu sebeple parmak izi kullanmayı daha güvenli buluyorum.
  8. D

Uygulama Özlenen MIUI arama apk

Buradan paylaşabilirsiniz.
  9. D

Tema Monabella Yazı Tipi Fontu

Teşekkür ederim hocam :)
  10. D

Evet bende aynı cihazda gördüm belki bilen biri çıkar bekleyelim.
  11. D

1614078498 Arkadaşlar bu temanın ismini bilen var mı ?
  12. D

Soru Redmi,Poco mu?,mi serisimi

Yaklaşık 5 6 yıldır Xiaomi marka bir çok telefon kullandım kesinlikle Mi serisi çok daha iyi. Redmi serisi nedense bende pişmanlık oldu.
  13. D

Yardım Yüz tanıma, Başka Yüzleri de açıyor.

Daha önceki telefonum Note 8 proydu onda yalnız benim yüz verimi tanıyordu fakat maalesef note 9s te bende aynı problemi yaşadım ve kullanmıyorum yüz tanımayı siz de devre dışı bırakabilirsiniz.
  14. D

Yardım Instagram hikaye problemi

İyi günler.Instagram hikayeleri tam ekran olarak görünmüyor bu durumun bir çözümü var mı?
Üst Alt