dewiltr kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Wifi internet yok sorunu

Sorun devam ediyor. Yav nerden aldım şu salak telefonu boş beleş şeylerle uğraşıyoruz gidip herkes gibi alcaktık samsung keyfimize bakacaktık....
  2. D

Belli bir ayarı var fakat bunu bilmiyorum, bu ayarda iken sorun olmuyor diyelim ki modeme reset attık yine sorun tekrarlamaya başlıyor. Çözümü bilen yok mu?
  3. D

Güncel. Sorun kalmamış gibiydi tekrarlamaya başladı bu gün.
  4. D

Merhaba hayırlı akşamlar arkadaşlar. Mi5s telefonuma son güncelleştirmeyi (miui v9.6.1.0) yaptıktan sonra oluşan bir sıkıntı bu. Wifi ağına sorunsuzca bağlanıyorum fakat internet 2-3 dakikada bir 10 saniyeliğine gelip gidiyor ve sadece benim telefonumda oluyor modemden değil yani. Bundan 1...
  5. D

Diğer MIUI v9.6.1.0 yayınlandı

Whatsapp son görülme sıkıntısı yaşayan var mı ? Gün boyu mesajlaştığım arkadaşımın son görülme ayarı açık olmasına rağmen gün içinde arada 1-2 kez geliyor son görülme saati. Sadece onda da değil başka arkadasımla kısa muhabbet ettik bu gün aynı şey oldu yine ekranı kilitleyip açınca son görülme...
  6. D

Soru Mi 5S Kılıf önerisi olan?

Merhaba arkadaşım. Baskılı kılıfların genelde baskıları leş gibi olduğu için bende düz siyah veya şeffaf silikon kılıf üzerine kendi zevkime göre Aliexpressten sticker getirtip tasarlıyorum. Sıkıldığım zamansa stickeri değiştiriyorum yeni kılıf gibi oluyor :) Hızlı Resim - Img 20180626 010711...
  7. D

Soru Sim kart aktivasyonu

Kesinlikte. Arkadaş ile bire bir aynı durumdayım. Bu gün 4,5 G hat aldım Türktelekomdan ve bu sorunla karşılaştım. Daha önceki 3g hattımda aktifleştirdiydim ama bunda olmuyor yaklaşık 20 25 civarı mesaj yollamışım... 12 tl cıvarı bir fazlalık var şu an faturamda. Mesaj adeti başına 0,52 kuruş...
  8. D

Yardım Aynı bildirimden iki farklı bildirim sorunu

Hayır değil sanırım. Bu konuya pek hakim değilim telefon hakkındaki kısmı yazayım size. Telefonum: mi5s Miui sürümü: miui global 9.1 kararlı 9.1.1.0 (nagmıeı)
  9. D

Malesef denedim devam ediyor. Sizin fotoğrafını koyduğunuz problem bana 1 adet mesaj gelince bazen oluyor. Ama ''2 yeni mesaj'' içeriği 2 kez alt alta yazıyor ve tüm mesajlarda oluyor.
  10. D

Dediğiniz temada da aynı problem devam ediyor. Yabancı sitelerde yaptığım araştırmalardan anladığım kadarıyla miui'nin her sürümünde bu hata ile karşılaşan var. Bu sorundan 4-5 ay önceden de konu açan var fakat güncellemeler ile bu sorun çözülmüş değil. Benim kuzenimde de mi5s var onunda miui...
  11. D

Xiaomi mi 5s kullanıyorum, dediklerinizi yaptım sorun çözülmedi. Farklı önerisi olan var mı?
  12. D

Aynı sorun bende de mevcut. 2 gün önce miui 9'u indirip güncelleyiciden kurulumu yaptıktan sonra böyle oldu. Özel temaları karıştırmıştım biraz, simgelerin şeklini felan değiştirmiştim onları geri aldım stok haline ama yine düzelmedi.Saati falanda ayarladım çözülmedi. Çözümü bulursanız...
  13. D

Mi5s MIUI Global 9.1 Güncellemesi

Cihazim mi5s
  14. D

Mi5s MIUI Global 9.1 Güncellemesi

Sabah uyandıgımda bildirim ekranına gelmişti güncelleme kapattım akşam yaparım diye, şu an güncelleme yok gözüküyor. Kuzenimde de aynı cihaz var, sabah bildirim geldiğinde sorunsuz güncellemiş. Şimdi güncellemeyi geri mi çektiler?
Üst Alt